Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.08.2015 - g.7:30 - LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Pierwotnie w tym terminie miała się odbyć II edycja Nielisz-Cyców-Niemce ale przypomniałem sobie o trasce z lutego która nadal jest do przejechania :mrgreen:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=dvqcbqpbdfdwubwd
Dystans to równiutkie dwie setki :-D Zapraszam wszystkich na aktywne pożegnanie tegorocznych wakacji. Może ktoś przy okazji poprawi swoją życiówkę ;-)
Nie jest to żaden wyścig czyli razem startujemy i razem dojeżdżamy. Przerwy na fotki i coś pysznego oczywiście przewidziane.
Trasa "gminnie" ;-) atrakcyjna, więc może, może ... :lol:
Rado napisał(a):Trasa "gminnie" ;-) atrakcyjna
"4" z przodu dobrze wygląda ;-)
mariobiker napisał(a):Może ktoś przy okazji poprawi swoją życiówkę
:oops:
Daj spokój Mariuszq. przy Was REBUSACH to poprawa rekordu na 200 brzmi trywialnie :roll:
No ale czy to "Cycki" ;-) czy Golonka i tak brzmi pysznie :mrgreen:
Cza bić te rekordy :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Nie jest to żaden wyścig czyli razem startujemy i razem dojeżdżamy. Przerwy na fotki i coś pysznego oczywiście przewidziane.
Jeżeli ma być pysznie, to Mariuszku namówiłeś mnie :mrgreen:
katka napisał(a):No ale czy to "Cycki" ;-) czy Golonka i tak brzmi pysznie :mrgreen:
Cza bić te rekordy :mrgreen:
I takiej odpowiedzi oczekiwałem :mrgreen:

Eliza napisał(a):Jeżeli ma być pysznie, to Mariuszku namówiłeś mnie :mrgreen:
Już zaczynam się rozglądać za jakimś kateringiem ;-)
Jadę z wami :mrgreen:
mariobiker napisał(a):przypomniałem sobie o trasce z lutego która nadal jest do przejechania
Mariuszku? Tak sobie patrzę i nie widzę tego punktu programu Confusedhock: Undecided
katka napisał(a):Tak sobie patrzę i nie widzę tego punktu programu
Byłem ciekaw kiedy to ktoś zauważy ;-)
Miejscówka w Pikulach jest bardzo "smaczna" ale to dopiero byłby około 70 kilometr naszej wycieczki. Boję się, że po takiej wyżerce jaką proponuje "Zajazd przy Kominku" byłby problem z ogarnięciem całej trasy. Myślałem o jakiejś dłuższej przerwie w Annopolu (około 126 km). Postaram się sprawdzić czy serwują tam coś zjadliwego ;-)

To miała być niespodzianka ale lepiej Was poinformuję wcześniej :mrgreen: na wypadek gdyby ktoś chciał wziąć bardziej wieczorowe ciuszki do zdjęć w takim miejscu :mrgreen:

[Obrazek: zdjecie,600,578446,20150805,bez-wizy.jpg]
Można w sumie pojechać trasę odwrotnie i trafić na "Zajazd przy Kominku" na 130 km.
Akurat będzie czas na dłuższy postój ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7