Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 21.08.15 godz. 18:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wreszcie normalna pogoda :-) Trasa około 75 km http://www.gpsies.com/map.do?fileId=akzshmzjkzfsliwy

Zbiórka przy biedronce na choinach.
Zainteresowanych proszę o odpowiedź.
Postaram się być. Co się stało, że nie w piątek wieczorem ? Smile
lubelaczek napisał(a):Postaram się być. Co się stało, że nie w piątek wieczorem ? Smile
Koniec upałów :-P Jeśli większości stałych bywalców bardziej odpowiada piątek termin można zmienić.
Ta sobota to jest dla wielu specjalna sobota - Air Show Radom 2015. Zapach paliwa lotniczego, huk silników F-16, MIG 29, Su 22, Rafale, Eurofighter Typhoon i wiele innych. Będzie się działo! Smile

Osobiście gdyby był piątek po południu to pojadę.

Od września - tak myślę, że soboty rano będą bardziej odpowiednie. Ale to tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne preferencje. Ja jestem za sobotami Błażej ale od września.
Wojtek_S napisał(a):Ta sobota to jest dla wielu specjalna sobota - Air Show Radom 2015. Zapach paliwa lotniczego, huk silników F-16, MIG 29, Su 22, Rafale, Eurofighter Typhoon i wiele innych. Będzie się działo! Smile

Osobiście gdyby był piątek po południu to pojadę.

Od września - tak myślę, że soboty rano będą bardziej odpowiednie. Ale to tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne preferencje. Ja jestem za sobotami Błażej ale od września.

W takim razie piątek. Godzina 18:00
E-ness napisał(a):
Wojtek_S napisał(a):Ta sobota to jest dla wielu specjalna sobota - Air Show Radom 2015. Zapach paliwa lotniczego, huk silników F-16, MIG 29, Su 22, Rafale, Eurofighter Typhoon i wiele innych. Będzie się działo! Smile

Osobiście gdyby był piątek po południu to pojadę.

Od września - tak myślę, że soboty rano będą bardziej odpowiednie. Ale to tylko moje zdanie, inni mogą mieć inne preferencje. Ja jestem za sobotami Błażej ale od września.

W takim razie piątek. Godzina 18:00

Dzięki za zmianę terminu. Jadę.
Tez jadę, mam nadzieje że tym razem się nie miniemy...

Chodzi o tą biedronkę przy rondzie w miejscu dawnego Ducatu??
Gelo napisał(a):Tez jadę, mam nadzieje że tym razem się nie miniemy...

Chodzi o tą biedronkę przy rondzie w miejscu dawnego Ducatu??
Nie. Na przeciwko szkoły społeczno-przyrodniczej.
Błażej nie mieszaj - to ta sama Biedra ;-)
I popraw ortografa :!:
Gelo napisał(a):Tez jadę, mam nadzieje że tym razem się nie miniemy...

Chodzi o tą biedronkę przy rondzie w miejscu dawnego Ducatu??

Tak dokładnie, to ta Biedra.
Stron: 1 2 3