Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 16.09 - 22.09
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: ETZT.jpg]
Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" zaprasza do udziału w licznych wydarzeniach organizowanych w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Cykl imprez odbędzie się w dniach 16 - 22 września 2015. Szczegółowy harmonogram znajdziecie tutaj:
http://etzt.ekolublin.pl/?name=harmonogram
Jako Stowarzyszenie zobowiązaliśmy się do organizacji Alleycat'a (już nieaktualne ze względu na brak chętnych do pomocy) oraz akcji "Jeździj rowerem, zostań superbohaterem".
Oba wydarzenia zaplanowano na 22 września (wtorek).
Chętni na Alleycat'a (zarówno do pomocy jak i uczestnicy) niech się zgłaszają tutaj.

Akcja "Jeździj rowerem, zostań superbohaterem" odbędzie się przed wielkim przejazdem rowerzystów na trasie Lublin - Świdnik. Spotykamy się ok. godz. 17.00 na Pl. Litewskim. Akcja polega na przebraniu się w ... - no właśnie - liczę na Waszą kreatywność. Pokażmy, że na rowerze nie koniecznie należy być ubranym w lycrę lub ciuchy cywilne, można równie dobrze przebrać się za: wróżkę, wampira, czarownicę, pirata, pielęgniarkę, supermana, batmana, strażaka, itp. , itd. :-)
Rado napisał(a):Pokażmy, że na rowerze nie koniecznie należy być ubranym w lycrę lub ciuchy cywilne, można równie dobrze przebrać się za: wróżkę, wampira, czarownicę, pirata, pielęgniarkę, supermana, batmana, strażaka, itp. , itd.
Chyba się domyślam kto zostanie piratem ;-)
[Obrazek: 624b4897bc02472c958a5474ae18c629.gif]
Rado napisał(a):Akcja "Jeździj rowerem, zostań superbohaterem" odbędzie się przed wielkim przejazdem rowerzystów na trasie Lublin - Świdnik. Polega na przebraniu się w ... - no właśnie - liczę na Waszą kreatywność. Pokażmy, że na rowerze nie koniecznie należy być ubranym w lycrę lub ciuchy cywilne, można równie dobrze przebrać się za: wróżkę, wampira, czarownicę, pirata, pielęgniarkę, supermana, batmana, strażaka, itp. , itd. :-)

Właśnie wpadłem na fajny pomysł ;-)
KrzysiekP napisał(a):Właśnie wpadłem na fajny pomysł ;-)
Jeśli to jest TEN pomysł, o którym mi wcześniej mówiłeś, to jest to bardzo dobry pomysł :lol: Patataj, patataj :mrgreen:
Rado napisał(a):KrzysiekP napisał/a: Właśnie wpadłem na fajny pomysł

Jeśli to jest TEN pomysł, o którym mi wcześniej mówiłeś, to jest to bardzo dobry pomysł Patataj, patataj
Już kojarzę - będzie czad ;-)
Znajdą się jacyś chętni/chętne do promowania imprezy ? - chodzi o przyklejenie plakatów w swojej okolicy - np. w sklepach rowerowych, szkołach, tablicach ogłoszeniowych, itp.
Muszę zgłosić do Organizatora zapotrzebowanie na konkretną liczbę plakatów, które rozwiesimy.
Na mnie Radeczku jak zwykle możesz liczyć.
Czy muszę zadeklarować ile plakatów zamierzam rozwiesiĆ?
Fajnie by było, gdyby były ulotki. Można by było porozdawać w wąwozie na Czubach.
Eliza napisał(a):Na mnie Radeczku jak zwykle możesz liczyć.
Doskonale o tym wiem Eliza :-D Ulotki będą wkrótce. Na PW napisz ile chcesz plakatów. Wielkie dzięki !
Eliza napisał(a):Fajnie by było, gdyby były ulotki.
Trochę można by było ich rozprowadzić 20 września (Dycha do Maratonu). Dużo osób w jednym miejscu. Kilka plakatów mogę rozwiesić na trasie Lublin - Niedrzwica.
Radek, kiedy będziesz miał te plakaty?
Powieszę coś w pracy i w miejscu zamieszkania. W firmie trochę osób jeździ ostatnio.
Jakby mnie nie było w momencie dystrybucji plakatów, pogadam z dyrekcją, ktoś podjedzie i zostawi na portierni.
Stron: 1 2 3 4 5 6