Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: MTB 12.09.2015 - godzina 1o:oo Most za tamą
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Wczoraj rozmawialiśmy o takiej ustawce więc zapraszam na przejazd bez ścigania oczywiście.
https://www.strava.com/activities/318042309
Start na pierwszym moście za tamą nad Zalewem
Jadę bez względu na pogodęWink
Na 95% też pojadę, tylko... nie bardzo kumam co znaczy pierwszy most za tamą nad Zalewem Confusedhock:
Chodzi o most na Bystrzycy na ul. Żeglarskiej
Danielw78 napisał(a):Chodzi o most na Bystrzycy na ul. Żeglarskiej

Hehe no to jadąc od Lublina to jest most przed tamą, nie za tamą Tongue
Jeśli nie będzie padać to jadę Smile
Google mówi, że będzie padać ;( Trochę się tego obawiam.
ICM też - lekki deszcz i temp ok 10-13 stopni Smile ale do soboty jeszcze wszystko może się zmienić, więc zobaczymy prognozę w piątek wieczorem.... na ten moment padać ma do 14-15 więc jeśli rano będzie padać, to najwyżej przełożymy na popołudnie... damy radę :-D

...a tak przy okazji, dziś ma nie padać, więc ok 17:30-18:00 śmigam na szosę... wjeżdżam na ścieżkę przy moście na krochmalnej (LKJ) i jadę albo do końca ścieżki nad zalewem i z powrotem (30km), albo do Strzyżewic i z powrotem (50km)... jak ktoś ma chęć się przyłączyć to proszę o info do 17:00 - tempo Vśr 28-30 km/h
lubelaczek napisał(a):Google mówi, że będzie padać
Według mojej jest 20% szansy, że będzie padać. Jadę, jeśli trafię :-P
Gelo napisał(a):...a tak przy okazji, dziś ma nie padać, więc ok 17:30-18:00 śmigam na szosę... wjeżdżam na ścieżkę przy moście na krochmalnej (LKJ) i jadę albo do końca ścieżki nad zalewem i z powrotem (30km), albo do Strzyżewic i z powrotem (50km)... jak ktoś ma chęć się przyłączyć to proszę o info do 17:00 - tempo Vśr 28-30 km/h
Szosówką ? Ja bym się chętnie, prawdopodobnie dołączył, tylko raczej o 17:30 niż o 18. Jeszcze napisze w tym temacie bliżej godziny 17.
17:30 by mi pasowała. Jedziesz ?
Stron: 1 2 3