Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.09.2015 czwartek godz. 18.00 - popołudniówka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie,
ostatnio popołudniami wyjeżdżam coraz rzadziej, później i na krócej z różnych powodów ale w czwartek prognozy pogody są bardzo optymistyczne, w związku z powyższym proponuję przejażdżkę.
czas ok 2h, prędkość rekreacyjna, lampki mocno wskazane - miejsce spotkania Most Kultury Lublin
trasę wrzucę jutro,
proszę się deklarować wpisem poniżej - może to zachęci niezdecydowanych chociaż pojadę nawet sam Smile
Chętnie wpadnę
To i ja zajrzę :-)
Postaram się być!
fajnie Smile
trasa, chyba, że ktoś ma coś swojego, tzn swoja propozycję to nawet chętniej jak nie - to kawałek w stronę zalewu później na Marynin, Motycz, Uniszowice, Szerokie - pewnie ok 40 km z powrotem na most. most kultury to ten przy Gali, na Bystrzycy, już bez stolików Smile
coś takiego :
http://www.konopnica.lubelskie.pl/image ... opnica.pdf
ustawka się odbyła, zapisani przybyli, plus jeden kolega, 2h spokojnej jazdy - chyba już nawet nie rekreacyjne tempo tylko rodzinne Smile, tylko bez fotek i kanapek po drodze. Lech dziękuję, bo nie zdążyłem się przygotować z topografią trasy.
nawet agitującego ulotkowo Rado widzieliśmy przy moście.
sztru napisał(a):nawet agitującego ulotkowo Rado widzieliśmy przy moście.
Gdyby nie zienio i Lech to chyba :oops: nie skojarzyłbym, że to ustawka ...
No cóż, najpierw obowiązki, potem przyjemności ;-)
Dzięki za wspólne kręcenie. Do następnego!
Ten kolega to chyba ja. Bardzo dziękuję za "cycling suport" oraz Lechowi za "front lamp". Plakat zgodnie z obietnicą powiesiłem w miejscu ogólnodostępnym (główny zsyp). Do zobaczenia :-)