Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.09.2015, LKJ, godz. 9.00 (do negocjacji)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, witam po dłuższej przerwie Smile Czy na sobotę szykuje się jakiś wyjazd?
Wyjątkowo chyba na razie nikt nie objawił swoich rowerowych planów. W niedzielę najaktywniejsi zostawiają rower i biegną pierwszą dychę do maratonu a trochę mniej aktywni idą im kibicować. Później we wtorek mamy dzień roweru z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Myślę, że na pewno i na sobotę coś się wykroi bo pogoda powinna wytrzymać ale pewnie nie będzie to jakiś długi dystans.
Paulina, proponuję Ci samej wrzucić jakiś wyjazd. Nawet jak nie znasz okolicy i nie wiesz dokąd jechać, to na miejscu na pewno stawi się ktoś, kto Ci pomoże wybrać cel i poprowadzić ;-)
jak nie będzie padać to pewnie w sobotę sporo ludzi będzie szukać rowerowania, jeśli będę miał wolne albo będzie po 15 to chętnie się też podepnę Smile
Kozłówka, Nałęczów, Bystrzyca - tu byłam. Jeśli znajdzie się ktoś z inną propozycją, to chętnie skorzystam, jeśli nie, to wybiorę inne rozwiązanie.. Smile Udanego dnia!
Jakby coś to ja też chętnie pojadę :-)
Paulina, ustal może najpierw godzinę, miejsce zbiórki i planowany z grubsza czas jazdy. Wtedy będzie wiadomo na jaki dystans i kierunek możecie się porwać. No i więcej osób będzie wiedziało, czy może przyjechać ;-).
Ok, zatem - sobota, 9 rano [chyba, że więcej osób optuje za godziną popołudniową], LKJ, koło 70 km rekreacyjnym tempem. Jak ktoś będzie miał ochotę, pomysł - piszcie.
mi pasuje, nie biegam w niedzielę więc piszę się na sobotę.
O 9 to dla mnie za wcześnie :-( po 15 ro by pasowało :-)
Stron: 1 2