Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.10-ZAWSTYDŹ TURBODYMOMANA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
hej wszystkim :mrgreen:
Turbodymoman przejechał po śniegu 20 km, a My przejedziemy w piątek dużo więcej
- ZAWSZTYDŹ TURBODYMOMANA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Piątek : 16.10 - godz.19.30 - pod MM - traktuje jako wypad codzienny połączony z NP
jeśli będzie śnieg jedziemy poszukać śladów lwów i innej dzikiej zwierzyny w lesie
Kto chętny ???
mam nadzieję,że będą tacy - jeszcze niedawno :mrgreen: /luty 2009 / kiedy zaspy były po pół koła szukaliśmy dzików w lesie - więc mam nadzieję,że i teraz będą chętni
Pozdrawiam
Mariusz
Mariusz-Neways napisał(a):/luty 2009 / kiedy zaspy były po pół koła szukaliśmy dzików w lesie - więc mam nadzieję,że i teraz będą chętni
Z tego co pamiętam to ktoś nie miał przyjemności z szukania i wcześniej niż nasza trójka wrócił do domu :mrgreen:
Jak pogoda pozwoli to pewnie się pojawięSmile
Fajnie się jeździ po śniegu, ale nie po tej brei co jest na dworze. ale pomysł fajny. Tylko dla mnie trochę za wcześnie bo z pracy nie zdążę powrócić z pracy. Pomysł popieram, zawstydźcie TURBODYMOMANA.
hej wszystkim :mrgreen:
ja dziś z samego rana trochę pokręciłem /skromne 30 parę km / ale czułem się jakbym zrobił 3-4 razy tyle - faktycznie masę błota - "breja" posniegowa,a las przypomina chwilami dżunglę na Borneo po Tsunami :mrgreen: :mrgreen: - miejscami w ogóle nie ma przejazdu - nisko pochylone /do ziemi gałęzie/,masa dzrzew i gałęzi połamana - do Leśniczówki jeszcze można się dowlec ale później coraz gorzej...
z tego co wiem to na chwilę obecną ...nie ma nikogo aby ZAWSTYDZIĆ TURBODYMOMANA więc zastrzegam sobie odwołanie kręcenia - sam nie dam rady TURBODYMOMANOWI
Pozdrawiam
Mariusz
No ja nie pomogę Ci zawstydzić jutro Turbodymomena, gdyż wracam do domu.
Ale za to w sobotę spróbuję go zawstydzić, wracając już z Janowa Lub. rowerem......
:mrgreen:
Cholerka nie mogę, miałem nadzieję ale nie dam rady - praca do 20. Wolniejszy będę w połowie listopada Undecided
Arkus napisał(a):Wolniejszy będę w połowie listopada Undecided
No jak nie będziesz jeździł to z pewnością będziesz wolniejszy Big Grin
Zawstydzanie Turbodymomena nadal aktualne? Byłbym chętny, jako że kręcenie po mieście już mi uszami wychodzi :mrgreen: .

Uprzedzam tylko, że jeszcze nie wczułem się na tyle w obecne warunki pogodowe, żeby bić rekordy prędkości ;-) .

Upewniam się: MM to MediaMarkt?
może uda mi się wyrwać - Mariusz w razie czego poczekaj z 15 minutek
mamut77 napisał(a):MM to MediaMarkt?
Tak Smile
Stron: 1 2