Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: poszukiwant niedrogi i dobry mechanik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Sprawa wygląda tak: jak ponad rok temu rower odstawiłem do garażu i wyjechałem tak do dnia dzisiejszego stał i czekał na mój powrót. Teraz wymaga odpowietrzenia hamulców (hydraulika XT), ustawienie przerzutek p/t bo przód nei wskakuje na samą górę a z tyłu wariuje między 4-5, i poza tym coś rypi i skrzypi w okolicach piasty przedniej ewentualnie suportu. Dajcie namiar na kogoś kto to ogarnie sprawnie i szybko.
niedrogi i dobry to trochę jak sucha woda ;P Sprawdź Centralę Rowerową no i Metro na kraśnickiej. Lucek ogarnia wszystko. Tylko kwestia taniości jest względna. Ja wolę jak jest zicher niż po taniości. Powodzenia w reanimacji.
A tak przy okazji ;-) Ile gdzieś może kosztować nabicie sterów do ramy? I gdzie polecacie żebym się udał?
Kiedyś jak jeszcze nie umiałem nabijać sterów, to zaznajomiłem się z tym tematem i tak: w Cyclo chcieli coś ponad 30 zł., a za Bramą Krakowską 15 zł. tam też zleciłem usługę, teraz już nie ma sklepu za Bramą Krakowską, bo opisywana sytuacja miała miejsce na pewno ze dwa lata temu. Teraz już sam nabijam stery i gwiazdkę, do nabijania gwiazdki zrobiłem sobie sprytną prowadnicę, mogę podesłać zdjęcie i opis co wykorzystałem na jej zrobienie (bardzo prosta konstrukcja), miski sterów też można wbić we własnym zakresie, nie jest to wcale wiedza tajemna. Trzeba tylko pamiętać, że czynność musi być wykonana precyzyjnie i bardzo dokładnie, bo inaczej można sobie bezpowrotnie załatwić ramę (mufę sterów). Tak że jak nie czujesz się pewny w tym zakresie, to lepiej poświęcić te 30 zł. i mieć pewność że wszystko będzie OK.
Dzięki. Zawsze zastanawiało mnie dlaczego prawie nikt nigdy się nie spotkał z wykonaniem usługi "tanio i dobrze" ale z "źle i drogo" to prawie każdy Tongue

Rejestracja na Forum wiąże się z akceptacją całego regulaminu, również z §3. p.6.
Administrator

Czy jeżeli będę chciał zacytować kogoś znanego i sławnego i w tym cytacie będą wulgaryzmy to też będzie pogwałcenie regulaminu? Czy "pogwałcenie" też jest zakazane? Tongue
Wszystko masz napisane w regulaminie. Nie jest skomplikowany, na pewno znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytania Smile
Zawsze możesz spróbować...