Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [szprychy] DT Champion vs DT Competition
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Planuje złożyć nowe koła szosowe do ostrego koła, zastanawiam się nad kupnem jednych z podanych modeli szprych DT Champion lub DT Competition (grubosc 2mm), zależy mi na tym aby koło było mocne, waże 83kg i nie oszczedzam roweru, jeżdze po każdym możliwym terenie, a wiadomo, że w lubelskiej dzungli dziur i krawężników nie brakuje, czytałem o obu modelach tych szprych i już sam nie wiem, który model będzie mocniejszy i trzymal centre, co do nypli wybieram mosiężne.
Sakwiarze zdecydowanie częściej budują pancerne koła na DT Champion, a wiadomo, że takie koła lekko nie mają ...
Rado napisał(a):Sakwiarze zdecydowanie częściej budują pancerne koła na DT Champion
Może nie jestem sakwiarzem ;-) ale moje moje koła przez ostatnie dwa sezony dostały solidnie w kość i nic się z nimi nie dzieje. Jak najbardziej polecam DT Champion :mrgreen:
Nie brałes jeszcze innych firm pod uwage ? Warto obadac ofertę maca i sapima.
JF napisał(a):zależy mi na tym aby koło było mocne
Dobre szprychy to połowa sukcesu, dobra obręcz też ważna :-), no i najlepiej by była "oczkowana".