Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Slajdowisko SKPB, 21.10.2015, godz.18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedy: 21 października o godz. 18.00
Gdzie: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS, Plac Marii Skłodowskiej-Curie 1, sala F4 (wejście od ul. Radziszewskiego)

Program pokazów:
21.10 (środa), godzina 18.00 - WSCHÓD
"Rowerowa wyprawa w Kaukaz Północny" (Krystian Dąbrowski):
Gdzie leży najwyższa góra Europy i jak się pije wódkę u jej podnóża? Jak upolować szakala? Jak wygląda przesłuchanie na rosyjskim komisariacie? Z jakiej broni strzela się w Czeczenii? Ile dań mozna stworzyc z mąki, sera i ziemniaków? Na które piętro potrafi wspiąć się krowa? Zapraszamy do wysłuchania odpowiedzi na te oraz inne pytania podczas relacji z rowerowej wyprawy po Gruzji, Osetii Północnej, Kabardyno-Bałkarii oraz Czeczenii!


Umieszczam ten temat z dwóch bliskich mi powodów: :-D Jeden to oczywiście wyprawy rowerowe, a drugi jestem związany sentymentalnie z SKPB jako, że w czasach studenckich właśnie w tym kole robiłem kurs Przewodników Beskidzkich. Wtedy jeszcze na rowerach się nie jeździło :-P ale widzę, że nadążają za najlepszymi trendami. :-)
Całe szczęście, że o 18. Spróbuję się pojawić :-)
ja też mam gorące postanowienie pojawienia się ale co będzie w środę to zobaczymy
No i warto było wybrać się w tę deszczową środę do miasta. Zdjęcia rewelacyjne klimat super, aż miło popatrzeć na pasję młodych ludzi, którzy zdani tylko na siebie przemierzyli dzikie ostępy Kazachstanu; Gruzji; Rosji; Turcji, zdobyli El Brus poznali miejscową kulturę i obyczaje nie zważając na przeciwności losu które większość by zniechęciły na samym początku.
Dziś o 18 relacja z Anglii lub Szkocji - nie zapamiętałem dokładnie a w piątek o 18 relacja z Rumuni na którą wstępnie się wybieram
makary napisał(a):No i warto było wybrać się w tę deszczową środę do miasta. Zdjęcia rewelacyjne klimat super, aż miło popatrzeć na pasję młodych ludzi,
Cieszę się, że skorzystałeś. Ja niestety prawie do 18 w pracy i to w prawie drugim końcu Lublina więc już nie próbowałem dojechać. A Rumunia może być ciekawa. To już tradycja lubelskiego SKPB. Kiedyś regularnie, jeszcze na slajdach pokazywał ją Jurek Montusiewicz.