Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.10 Warszawa - Trening z Rafałem Majką
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jadę jutro na trening z Rafałem Majką do WWA. Pociąg jest 5;00 lub 6;25 - do ustalenia. Szosa - 60km śr ok 30, chyba że Rafał nie będzie dawał rady i trzeba bedzie zwalniac/czekać :p
SOSEN napisał(a):Szosa - 60km śr ok 30, chyba że Rafał nie będzie dawał rady i trzeba bedzie zwalniac/czekać :p
Sądzę, że odpadnie góra po 30-40 kilometrach :lol:
Życzę udanej wycieczki.
dzieki, ale myslalem ze akurat Ty sie nie przestraszysz i napiszesz "chetny na wyjazd!!!" a tu taka lipa :p
Bardzo chętnie bym się wybrał na taką wycieczkę ale im więcej obowiązków tym mniej czasu wolnego dla siebie :-(
Trochę późno też podrzuciłeś temat. Jednak wyprawa do stolicy to nie wyjazd nad zalew.
Może kiedyś jeszcze uda się na jakiś trening z gwiazdą wyskoczyć? I może będzie to ktoś zupełnie nowy?
majac mnie "pod reka" nie trzeba szukac innych gwiazd Big Grin daj znac a poszukam wolnego terminu w kalendarzu Big Grin
Ok Confusedhock: , będę pamiętał :-P
SOSEN napisał(a):Szosa - 60km śr ok 30,
Wydaje mi się, że to nie ten dział. :-P A może już tak czasy się zmieniły i nie nadążam? Confusedhock:
Jurku masz rację to nie ten dział Smile Proszę o przeniesienie do innego działu
Jurek S napisał(a):Wydaje mi się, że to nie ten dział.
No jak nie ten jak ten :mrgreen: :
SOSEN napisał(a):jadę jutro na trening z Rafałem Majką do WWA. Pociąg jest 5;00 lub 6;25 - do ustalenia. Szosa-60 km ,Rafał nie będzie dawał rady i trzeba bedzie zwalniac/czekać :p
SOSEN napisał(a):jadę jutro na trening z Rafałem Majką
No i jak Ci poszło :?: zatarłeś Rafała ;-) czy sprowadził Cię na ziemię :mrgreen:
Stron: 1 2