Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 25.10.2015, godz.8.00, LKJ, Batorz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Już kiedyś robiłem takie kółeczko. Przyjemna trasa bo jest trochę przewyższeń :-P więc jest gdzie podjechać i zjechać. Ogólnie przyjemne widokowo okolice. A może jeszcze do źródeł Bystrzycy zajrzę więc byłyby taka jesienna edycja. (była już letnia, zimowa)
Całość 115km, ale bez napinki tak, żeby na 17 zdążyć z powrotem.
http://ridewithgps.com/routes/10871638
Aj Jurku, Jurku - i co narobiłeś? Kuba zastanawiał się nad zrobieniem ustawki w sobotę i teraz znowu ma wymówkę, bo już ktoś inny robi ustawkę ;-) I znowu będziemy czekać nie wiadomo ile, aż Kuba znów zacznie się zastanawiać czy zrobić ustawkę ;-)
Jurek, pewnie dużo terenu?
Damian, ustawka Jurka jest za długa i o zbyt wczesnej porze, więc Kuba ma nadal szansę na zrobienie czegoś niezależnie od Jurka ;-)

radzik

Kuba miał zrobić biegową ustawkę w sobotę przecież?
damian.s napisał(a):Aj Jurku, Jurku - i co narobiłeś? Kuba zastanawiał się nad zrobieniem ustawki w sobotę i teraz znowu ma wymówkę, bo już ktoś inny robi ustawkę
Wydawało mi się, że wziąłem dobrą poprawkę na Kuby zastanawianie się :-P czyli jakaś powiedzmy noworoczna. U Kuby oczywiście :lol:

A po za tym sam nie wiem czy nie pomyliłem forum ;-)
radzik napisał(a):Kuba miał zrobić biegową ustawkę w sobotę przecież?

Cytat:Jurek, pewnie dużo terenu?
Skłamałbym gdybym powiedział, że sama szosa. Chociaż generalnie tak. Tylko w jednym miejscu, tam gdzie jest taka pętelka w okolicach Batorza, chcę wjechać na górkę, żeby później zjechać asfaltem równym jak stół z pręd. bez kręcenia 70km/h Confusedhock:
O ile nie pomyliłem tego miejsca. Ale Grzesiek coś powinien wiedzieć na ten temat bo tam jest chyba jakiś specjalny odcinek na Stravie.
Tak, będziecie wjeżdżać po kiepskim asfalcie, ale zjazd po równiutkim asfalcie, bardzo przyjemny Smile
Jurek mam chęć. Jak się wszystko poskłada do będę. Dam znać jeszcze przed samą ustawką.
Mówicie 70 km/h Undecided Sprawdzę czy mam dobrze koła dokręcone i jak będzie dobra pogoda to zaliczę ten zjazd :mrgreen:
Zastanawiam się nad zmianą terminu wyjazdu na niedzielę. Teraz to jeszcze wróżenie z fusów, ale prognozy jakie są znacznie lepszą pogodę zapowiadają właśnie na niedzielę. Myślę, że w piątek z rana będzie to bliższe prawdzie i wtedy podejmę decyzję.
Jak Wy w moje okolice to ja wtedy nie mogę ;/
Stron: 1 2 3