Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: A gdyby 7-8.11...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
...utrzymała się taka pogoda jak obecnie, to może by pohasać po górach? Anybody?
Nie dajesz za wygraną ;-)
ArtiArt napisał(a):Nie dajesz za wygraną ;-)
No i w końcu znalazł wsparcie, bo ja się na to piszę Smile Przydałoby się więcej ludzi, ale pogoda zapowiada się tak świetna, że powinno wypalić Smile
Jak będę mieć ochotę to i tak pojadę. BTW niewykluczone że wyjazd będzie z rodzinką, więc jakby ktoś chciał się przyłączyć ze swoją tak żeby zrobić podgrupy mniej i bardziej "pro", to też byłoby fajnie Smile Co ostatecznie wyjdzie, okaże się pewnie w środę.
Tomek_GT napisał(a):... niewykluczone że wyjazd będzie z rodzinką, więc jakby ktoś chciał się przyłączyć ze swoją tak żeby zrobić podgrupy mniej i bardziej "pro"...
Grzesiek zacznij działać. W tak krótkim czasie to marne szanse ale nadziei Ci nie odbieram. Zresztą Rosjanie mówią, że wyjdzie czy nie wyjdzie ale próbować trzeba :-P
No niestety, szybko się wkręciłem, jeszcze szybciej odpadłem, ktokolwiek nie pojedzie to powodzenia i zazdroszczę wspaniałej pogody Smile
czyli mam od 2 do 5 miejsc w samochodzie.
Cudne fotki...