Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 29.11.15-LKJ-g.12.00-Bychawa ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Rano widzimy się na wybieganiu w Starym Gaju a później proponuje lajtowo rower :mrgreen:
No bo ileż można biegać :-P

radzik

to chyba pomyliłaś fora Koleżanko, to jest Rozbiegany Lublin :!:
radzik napisał(a):to chyba pomyliłaś fora Koleżanko, to jest Rozbiegany Lublin :!:

Ależ koleżanko proponuje ustawkę rowerową :-P
Jak lajtowo to będę i ja :-)
radzik napisał(a):to chyba pomyliłaś fora Koleżanko,
Ze smutkiem stwierdzam ,że najprawdopodobniej będzie padał deszcz,śnieg i deszcz ze śniegiem. :roll: Zawsze tak jest gdy panna radzikówna zainteresuje się ustawką. :->
JuraS napisał(a):Zawsze tak jest gdy panna radzikówna zainteresuje się ustawką.
A mówiłem na ostatnim Topieniu Marzanny, że trzeba Ją spalić/utopić - jak kto woli :-P
Wiatrr napisał(a):Rano widzimy się na wybieganiu w Starym Gaju
Gdyby nie to, że mam tak daleko to chętnie bym pobiegał. Też mam taki zbójecki plan na jutrzejszy poranek :-)
JuraS napisał(a):
radzik napisał(a):to chyba pomyliłaś fora Koleżanko,
Ze smutkiem stwierdzam ,że najprawdopodobniej będzie padał deszcz,śnieg i deszcz ze śniegiem. :roll: Zawsze tak jest gdy panna radzikówna zainteresuje się ustawką. :->


Może jednak sie uda :mrgreen:
A jak nie pozostanie tylko bieganie :mrgreen:
Nie wiem czy zauważyliście, ale jest koniec listopada, prawie grudzień, można rzec środek zimy ;-) a Wy tylko rower, rower, rower... :-P
damian.s napisał(a):Nie wiem czy zauważyliście, ale jest koniec listopada, prawie grudzień, można rzec środek zimy ;-) a Wy tylko rower, rower, rower... :-P

Ha ha ha o czym byśmy bez Ciebie pamiętali :mrgreen:
Stron: 1 2