Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Śledzik Rowerowy-19.12.2015-g.19:00-"Rzut Beretem"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Dziękuję za wspaniałe towarzystwo, super atmosferę i za spotkanie.


DOBRZE ŻE JESTEŚCIE
:-) :-)
Dzięki za spotkanie! :-)
Szczególne podziękowania dla Mariobikera za ogarnięcie lokalu ;-) i Artura za podwózkę do domu :-) I oczywiście dla każdego, kto w jakikolwiek inny sposób zaangażował się w przygotowanie tego śledzika ;-)
I jeszcze moje foty
KLIK
KrzysiekP napisał(a):panowie musimy to powtórzyć
Bez Pań? Confusedhock:
Ja również dziękuję za miłe spotkanie i podtrzymuję, że tak smacznie to czasem nawet w domu nie było ;-)
KrzysiekP napisał(a):No i ja dziękuję
P.s. panowie musimy to powtórzyć
Ale co człeniu ?
Dziękuje za mile spędzony czas, za życzenia, miłą, świąteczną atmosferę, Mariobiker'owi za zorganizowanie lokalu, Arturowi za podwózkę.
Była to moja pierwsza taka wigilia, a to dzięki "bardziej dostępnemu" terminowi.
Artur, napisz jeszcze ile mamy Ci oddać za zakupy.
Serdeczne dzięki za kolejne opłatkowe spotkanie :-) Naprawdę fajnie było Was widzieć w eleganckim opakowaniu :-D
Dzięki Wszystkim za pyszne żarełko i oczywiście Mariobikerowi za załatwienia miejsca na ten wyjątkowy wieczór :-D
WESOŁYCH ŚWIĄT :mrgreen:
Film usunięty... autor się nie odzywa...
Mam nadzieję, że żadne służby nie zabrały nam Marka w ramach jakichś działań nocnych :-P
Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie w świątecznym nastroju przy opłatku i kolędzie :-D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12