Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witajcie !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam Was,

Wreszcie trafiłem Smile Na rowerze jeżdżę od małego i zawsze to lubiłem. Pamiętam dzień, jak odczepiono mi dwa małe dodatkowe kółeczka pomocnicze i przesiadłem się typowo na dwa kółka, które dostałem na pierwszą komunię oczywiście. Pierwszy kontakt, pierwsza kilkumetrowa przejażdżka i trach, wylądowałem na stalowej bramie i było po rowerku Big Grin To mnie jednak nie zniechęciło, jeździłem dalej i już zapamiętałem, że trzeba czasem skręcać i używać hamulców. Jeździłem tak kilka lat. Nadszedł okres liceum i gdzieś się o rowerze zapomniało. Minęło dobrych kilka lat, skończyło się liceum, studia, pierwsza praca, druga..., i nic. Naszedł w końcu dzień, dokładnie lato 2015 i kupiłem sobie ponownie rower. Od tamtego dnia jeżdżę dosłownie codziennie do pracy i nie tylko, nie straszny mi deszcz, śnieg czy cokolwiek innego. Powiedziałem sobie, że przejeżdżę cały rok. Mój obecny stan licznika od sierpnia do dziś, to przeszło 3 000 km. Dużo, nie dużo, dla mnie sporo. Więc jak ktokolwiek zobaczy białego ROMET-a z kolarzem u góry TO JA Smile Jeśli nie schowaliście jeszcze swojego jednośladu na zimę i dalej jeździcie, nie straszna wam pogoda i pora dnia dawajcie znać...

Miałem tylko się przywitać, a tu się aż za bardzo rozpisałem. Także witam Was jeszcze raz ! Smile
Witaj i jak się tu mawia : każda pogoda jest dobra tylko się trzeba odpowiednio ubrać , zima lekki mróz śnieg i las i pięknie jest…., kończę żeby Ciebie nie zatrzymywać , „ to biegnij na rower”.
Tak jak napisał Piotr, wiele osób jeździ bez względu na porę roku, więc pewnie kwestia czasu, jak się gdzieś spotkamy.
Witamy na pokładzie :-)
Witaj :-D
Witaj :-D i do zobaczenia na trasie :mrgreen:
Witaj ;-) :!:
mariobiker napisał(a):do zobaczenia na trasie
I pamiętaj jak zobaczysz na trasie mariobikera ,to się dobrze zastanów zanim do niego dołączysz.Być może, właśnie wyjechał na 700 km przejażdżkę :-> .
JuraS napisał(a):zobaczysz na trasie mariobikera ,to się dobrze zastanów zanim do niego dołączysz.Być może, właśnie wyjechał na 700 km przejażdżkę
Nie strasz ludzi Jureczq ;-)
Przedmówcy to supertowarzystwo, powitać ... :-D :-D :-P
Witaj no i do zobaczenia!
Witaj :-) A jak trafisz na Mariuszka i się okaże że mknie na 700 to weż komórkę i zadzwoń do małżonki że wrócisz za dwa dni i jedż dalej :-P :-)
Stron: 1 2