Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 20.12.2015, godz.10.00, Lukoil Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Tak, wiem że się wygłupiam ;-) proponując tu jakieś wyjazdy rowerowe, ale już tak mi zostało :-P
Ponieważ mam w niedzielę spotkanie KKR "Maksimum" to tylko taka krótka pętelka, można by rzec na przystawkę przed obiadem.
http://ridewithgps.com/routes/11500459
Zdaje się, że na całości powinna być szosa, może w jednym miejscu trochę gorszy asfalt.
Zapraszam
Jurek, nie pisz, że się wygłupiasz, bo skoro szukasz tu towarzystwa do jazdy, to znaczy, że Maksimum coś kiepskawo jeździ. Mógłbyś tylko potem, wrzucając foty na fejsa wspomnieć, gdzie o tej porze roku można znaleźć kompanię do wycieczek ;-)
mariox napisał(a):Jurek, nie pisz, że się wygłupiasz, bo skoro szukasz tu towarzystwa do jazdy, to znaczy, że Maksimum coś kiepskawo jeździ. Mógłbyś tylko potem, wrzucając foty na fejsa wspomnieć, gdzie o tej porze roku można znaleźć kompanię do wycieczek ;-)
Mariuszku, wcale nie ukrywam, że ostatnio Maksimum kiepskawo jeździ, ale jeździ :-P
Chociaż na ostatnim wyjeździe to było raczej maksimowo :-)
I pytasz gdzie o tej porze można znaleźć kompanię do wycieczek? - pod kościołem. :lol:
A z tym wygłupianiem to na pewno wyczuwasz moje intencje bo inteligentny facet jesteś. :-D Tak, chcę przez to powiedzieć, że niezbyt dobrze dzieje się na forum rowerowym. :-? Myślę, że na WZ powinniście to przedyskutować. Całkiem poważnie piszę.
Jureczku LUBIĘ TO...
Jurek S napisał(a):wiem że się wygłupiam ;-) proponując tu jakieś wyjazdy rowerowe
Za pierwszym, drugim czy trzecim razem ten tekst może i był śmieszny teraz już tylko żenujący ;-)

Jurek S napisał(a):chcę przez to powiedzieć, że niezbyt dobrze dzieje się na forum rowerowym. :-? Myślę, że na WZ powinniście to przedyskutować. Całkiem poważnie piszę
Jurku podobnie jak wielu innych doceniam to co zrobiłeś dla RL ale to już historia.
Proszę nie mąć wody w naszym "stawiku" a zajmij się narybkiem w swoim "bajorku" bo jak tak dalej pójdzie to na następną Wigilię zostaną Ci tylko karpie z Biedronki ;-)
Jurku ale teraz to musisz Panom podziękować za reklamę Twojej ustawki, ilość czytelników rośnie bo wszyscy ciekawi jak się ta dyskusja dalej potoczy, ponapinały się te Nasze Szczupaki z Naszego stawu, że aż im żyłki popękają tuż przed Świętami.
OOOO Confusedhock:
Już kazałem synowi strzelać popcorn. Robi się ciekawie :-P

Pozdrawiam wszystkie "ryby"
Karola napisał(a):ponapinały się te Nasze Szczupaki z Naszego stawu, że aż im żyłki popękają tuż przed Świętami.
Cóż za zaszczyt nas kopnął ;-) nawet Straż Przyboczna wzięła udział w tej dyskusji :mrgreen:

Sp. Szczupak ( jak to drapieżnik ) ma w zwyczaju zjadać Płotki na przystawkę :mrgreen:
Skoro mamy tu stawy i bajorka to chyba raczej Straż Rybacka.
Niedługo zaczyna się okres ochronny na szczupaki bo mają tarło ale jak patrzę na te nasze forumowe Szczupaki to mam wrażenie, że tarło mają cały rok.

PS. A czy to szczupak czy płotka w siatkę wszystko wlizie.
Karola napisał(a):A czy to szczupak czy płotka w siatkę wszystko wlizie.
Pachnie mi to kłusownictwem ;-)
Stron: 1 2 3 4