Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.12.2015, godz. 10.00, Makro przy wjeździe.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jeżeli pogoda do niedzieli wytrzyma to zapraszam na małą rekreację. Dystans nieduży bo zaledwie 60 km więc przed obiadem powinniśmy zdążyć. Z zasady szosa, chociaż korci mnie, żeby na pewnym odcinku zrobić jakiś skrócik terenowy. Ale jeżeli wola większości będzie na szosę to nie będę kombinował. :-P
http://ridewithgps.com/routes/11578863
Witam
Tak zapytam kolegi jakie tempo będzie bo nie wiem czy dam rade?
Mam chęć się poruszać po świętach.... a nie zaorać ;-)
JACKO napisał(a):Witam
Tak zapytam kolegi jakie tempo będzie bo nie wiem czy dam rade?
Mam chęć się poruszać po świętach.... a nie zaorać ;-)
Ze mną zawsze możesz byc pewien, że spokojnie przejedziesz trasę. :-D
A po za tym będzie z nami jechała kolezanka, która wraca po kontuzji kolana do jeżdżenia tak, ze spoko.
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka ;-)
Ja nie jadę , ale powiem Ci JACKO że nie masz się czego obawiać , ja z wieloma osobami jeździłem , a od strony organizatorskiej Jurek po mistrzowsku potrafi ogarnąć taką wyprawę , nawet gdybyś się okazał najsłabszym to gdy nie będziesz chciał się „zgubić „ , to Jurek Ciebie nie „zgubi”.
Pozdrawiam i udanej wycieczki życzę Piotrek
Dzieki bardzo za dodanie mi wiary w moje nogi,prześpię się z tym i zobaczę rano.
Trochę mnie przeraza 60km.... myślę,jeżdżę co parę dni 15-30km a tu 60km,cholercia mam chęć :-D
piotr73 napisał(a):Jurek po mistrzowsku potrafi ogarnąć taką wyprawę , nawet gdybyś się okazał najsłabszym to gdy nie będziesz chciał się „zgubić „ , to Jurek Ciebie nie „zgubi”.
Pozdrawiam i udanej wycieczki życzę Piotrek
Bywało i tak :
Meritok napisał(a):
Jurek S napisał(a):
Weronika_B napisał(a):dzieki dzieki, dotarlam bez problemu, a moja kondycja... no cóż... ;-)
Ale rozumiem, że nabrałaś ochoty na kolejne wyjazdy? :-D Za tydzień jest wyjazd do W-wy, ale może w sobotę uda się zrobić jesienną Kozłówkę?

No ładnie Jurku zabrałeś dziewczynę do lasu i sama musiała wrócić.
:-P
JuraS napisał(a):No ładnie Jurku zabrałeś dziewczynę do lasu i sama musiała wrócić.
Oczywiście to jest wyrwane z kontekstu :-P

a zwyczajowo jest tak jak napisał Piiotr
piotr73 napisał(a):nawet gdybyś się okazał najsłabszym to gdy nie będziesz chciał się „zgubić „ , to Jurek Ciebie nie „zgubi”.

I jeszcze taka uwaga JACKO jak i innych proszę o punktualne przybycie. :-D
Link do nagrania od Pana redaktora z RMFu https://www.sendspace.com/file/3yc96c
W co Ty nas Kuba wrobiłeś, ;-) prasa, radio, telewizja :mrgreen:
No dobrze.Zgodnie z zapowiedzią przejechaliśmy tę trasę w tempie ekstra rekreacyjnym, tak że nawet Jacek który chciał się poddać ;-) dał radę. A co najważniejsze zapowiada udział w kolejnych wyjazdach. Dzięki wszystkim za wspólny przejazd i ciepłą atmosferę. Podziekowania również dla ArtiArta, który nie mogąc rozstać się z poduszką, :-P nie zdążył na ustawkę, ale wyjechał nam na przeciw i spotkalismy się w drodze powrotnej.
Zdjęcia za moment.
No i jeszcze podziekowania za piernikowe słodkości od Krzysztofa :-D
I zdjęcia
https://picasaweb.google.com/1039727876 ... mczeKozice
Stron: 1 2