Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 27.12.2015, g.13:00, ul. JP II (Biedronka) - Kazik na luzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zapraszam na poświąteczne spalanie kalorii w luzackim tempie :mrgreen:

PS. Przy braku chętnych (do g.11:00) nie zajeżdżam do Lublina ;-)
Godzina 13.00 do Kazika? I twierdzisz, że to na luzie? No to zapomniałeś ludziom przypomnieć o zabraniu lampek ;-).
mariox napisał(a):No to zapomniałeś ludziom przypomnieć o zabraniu lampek ;-) .
No tak, zapomniałem :oops: może dlatego, że ja nie odczepiam lampek od roweru :mrgreen:
Bardzo dobre miejsce na ustawkę :-) O tej porze nie będzie mnie w Lublinie, ale jakbym był to pewnie wyszedł bym z domu odprowadzić Was kawałek - tak do skrzyżowania z Krasnicka ;-)
damian.s napisał(a):ale jakbym był to pewnie wyszedł bym z domu odprowadzić Was kawałek - tak do skrzyżowania z Krasnicka
Ale z rowerem ;-)
Mario, będziesz musiał jednak pofatygować się pod Biedronkę...
Jadę :!:
Postaram się przybyć
mariobiker napisał(a):
damian.s napisał(a):ale jakbym był to pewnie wyszedł bym z domu odprowadzić Was kawałek - tak do skrzyżowania z Krasnicka
Ale z rowerem ;-)
Dobra ,namówiłeś mnie Mario :!: :!: :!: Odprowadzę Was rowerem do skrzyżowania z Kraśnicką :!: :!: :->
Yanq napisał(a):Jadę
KrzysiekP napisał(a):Postaram się przybyć
To widzimy się pod Biedrą :mrgreen: a lajcik będzie na pewno.
Mam chęć pojechać pierwszy raz z Wami. Jaka przewidywana średnia, bo nie wiem czy dam radę? Tylko 13 trochę późno, o której przewidywany powrót? Na pewno po zmroku, a ja na chwilę obecną mam słabą lampkę przednią. Mariusz, rozumiem że trasa 100% asfalt?
Jak nie cała trasa to może chociaż odprowadzę Was kawałek.
Stron: 1 2 3