Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [Świdnik] Masa Krytyczna 1 stycznia 2016, godzina 18:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Nie za często zdarza się okazja uczestnictwa w dwóch Masach Krytycznych w dwa kolejne piątki. Tym razem jest to możliwe dzięki decyzji naszych kolegów ze Świdnika o przeniesieniu swojego przejazdu z 25 grudnia na 1 stycznia. Mimo lekkiego mrozu ma być sucho i słonecznie, zatem zachęcamy wszystkich rowerzystów z Lublina do odwiedzenia naszych sąsiadów i wsparcia Świdnickiej Masy Krytycznej.

1 stycznia 2016, godzina 18:00
Plac Konstytucji 3 Maja, Świdnik
Będę! Możemy zorganizować wspólny start z Lublina i wydłużyć kapkę Noworoczną przejażdżkę bo przecież jaki pierwszy dzień -taki cały rok!
Też się wybieram. Dobrze by było wyruszyć grupą aby nikt nie musiał się błąkać po trasie. No i zawsze to bezpieczniej.
U mnie dzieciaki poprzeziębiane więc na sylwestra zostaję w Lublinie, a więc prawdopodobieństwo wizyty w Świdniku jest całkiem spore (zwłaszcza, że mam blisko).
Ponieważ jest to po Sylwestrze i nie wiem jakie będzie samopoczucie po imprezie, rozważałem przejazd pociągiem - o 17:28 jest pociąg z Lublina do Świdnika, bilet trochę ponad 10zł
Ja chyba tez się pojawię, może kolegę zgrane .
Jaka traska przewidziana?
No to kto będzie "sprawny" i ma ochotę niech się pojawi powiedzmy koło rondka przy Makro tak, żeby 17.30 ruszyć do Świdnika.
Janku, mamy taka propozycję:

Wszystkich chętnych na wspólny dojazd na Świdnicką Masę Krytyczną zapraszamy pierwszego stycznia, w piątek, na parking przed supermarketem Stokrotka na Felinie (ul. Władysława Jagiełły 1). Wyruszamy do Świdnika o 17:15, a optymalną trasą poprowadzi nas kolega Paweł, autor Mapy infrastruktury rowerowej Lublina i okolic (mirl.info.pl)
Panowie no to zdecydujecie się czy spotykamy się koło makro?,rondo. 7.30
czy felin? Stokrotka 7.15
17.15 i 17.30 oczywisci
Stron: 1 2 3