Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Bluza/kurtka zimowa Specialized, rozm. M
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej, mam taką bluzę do sprzedania: http://metrobikes.pl/pl/p/Bluza-Special ... -red/21860 Plecy są czarne, przód czerwony jak na foto. Bluza z membraną, bardzo ciepła. Kupiłem ją w styczniu 2015 i używałem do końca sezonu zimowego i ze dwa razy w tym sezonie. Stan idealny, nie widać żadnych śladów zużycia, sprzedaję tylko dlatego, że dla mnie jest odrobinę za duża i już nabyłem oczojebną pomarańczową S-kę w teamowych barwach Smile

EDYCJA:
Mam jeszcze do sprzedania rzeczy do 29era wymontowane z mojego nowego górala 2016:
- Hamulce Shimano Deore BR-M506, opcjonalnie z tarczami 160/160
- Rebę RL29, 95mm, czarne golenie górne, sztywna oś
- Koła Roval
- Manetkę SRAM GX, 11-speed, trigger
- Zębatkę do korby 1-rzędowej 30T X-Sync ring, 94mm BCD spider
A także pomarańczowy kask Catlike Mixiono - najwyższy model Catlike, w malowaniu CCC (kupiłem dla siebie, ale M jest dużo mniejsza niż M Catlike Whisper). Używany w super stanie.

Jakby coś to mam jeszcze jakieś nowe opony drutowe (Geax) i zwijane (CST) do 29era, szosowe zwijane Bontrager (czarno-żółte), używaną sztycę carbonową 31,6 bez offsetu i parę innych drobnostek, których chcę się pozbyć Smile

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez pw.