Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pomysły na Masy Krytyczne w 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zakładam wątek i liczę na Wasze pomysły na Masy Krytyczne w 2016 roku.

Pomysły są dopisywane na bieżąco.

styczeń - karnawałowa (przebrania) / dwa dni po Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu na Majdanek

luty - Żołnierze Wyklęci

marzec - Wielkanocna - powitanie wiosny

kwiecień - śladami Roweru Miejskiego (nowe stacje)/święto pracy pochód/Flaga/Konstytucja...

maj - dzień po Dniu Matki / Elegancka.

czerwiec - Święto Cykliczne???

lipiec - Trolejbusy

sierpień - Szkolna

wrzesień - studencka

październik - Zaduszna / Biała

listopad - niepodlegościowa

grudzień - Świąteczna nie bardzo bo wypada dopiero grudnia
Wrzesień studencki - wszyscy w togach lub w samym kepi
A na listopad nie mam pomysłu
11 mamy przecież rocznicę odzyskania niepodległości. Więc może masa Polska niepodległa/wolna ?
Już się cieszę na styczeń- świetny pomysł z przebraniem karnawałowym! W lutym przydałaby się dodatkowa walentynkowa Masa :-P Sierpień bardziej mi się kojarzy z wakacjami niż szkołą więc raczej stroje kąpielowe- żarcik ;-) W grudniu wypada praktycznie sylwester :-)
Sierpnówka wypada na mniej niż tydzień przed końcem wakacji stąd pomysł na szkolną. Jednak na razie zbieramy pomysły.

Warto by jeszcze raz powtórzyć Masę łączącą Lublin i Świdnik. Z naciskiem na konieczność stworzenia rozsądnego połączenia.
Może w jakimś ciepłym miesiącu zrobić Elegancką MK?
Panie w "kieckach", Panowie pod krawatem w gajerkach? Taka Masa z pewnością przykułaby uwagę osób trzecich :mrgreen:
[Obrazek: qqqqq.jpg]

[Obrazek: xfffff.JPG]
Nie mam garnituru cha,cha, bo nie lubię . Ostatni gang jaki miałem to ten ze ślubu córki . :-P
Rado napisał(a):Może w jakimś ciepłym miesiącu zrobić Elegancką MK?

[Obrazek: masa021.jpg]

Tak, że tego, pozdrawiam Wink https://picasaweb.google.com/rowerowylu ... 4582897570
Fajny pomysł, dopisałem roboczo w maju.
Coś cicho w temacie... Naprawdę nie macie pomysłów na Masę? Nie wierzę! Śmiało, nie wstydźcie się :-P :mrgreen:
martiqa napisał(a):Sierpień bardziej mi się kojarzy z wakacjami niż szkołą więc raczej stroje kąpielowe
I like it :lol:
Już powoli szykujmy się na styczniową Masę - jaki będzie temat przewodni? J.w.?
Stron: 1 2 3