Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Kręgle- 16.01.2016, g. 18, Rzut Beretem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Niektórzy powiadają, że już nikt na tym forum nie jeździ, a w końcu ileż można biegać ;-) Proponuję zatem ustawkę kręglową.
Termin- do wyboru. Myślę o 16 stycznia. Godzina- do ustalenia (przykładowo-18?)
Miejsce- wiem o dwóch tylko. Masters w Olimpie i Enjoy w Tarasach Zamkowych (jak znacie jakieś inne to piszcie). Hmm, osobiście skłaniałabym się ku Tarasom, chociaż tam nie byłam, ale lepsza lokalizacja i zawsze potem można kontynuować gdzieś na Starym Mieście ;-)
Wrzucam linki do cenników:
MASTERS
ENJOY -> trzeba kliknąć CENNIK.
Dodatkowo trzeba wygospodarować fundusze na np. izotoniki ;-)
Nie mam pojęcia ile osób może grać na jednym torze. Wydaje mi się, że 6 powinno być ok.

Jeśli natomiast są chętni na wyjście do czytelni bez atrakcji w postaci gry w kręgle- również jestem za :-D

Wpisujcie się z informacją, czy jesteście zainteresowani grą w kręgle, czy tylko literaturą piękną. Jeśli wybierzemy opcję kręgle, to chciałabym w przybliżeniu wcześniej wiedzieć ile osób by było, żeby zarezerwować tor (tory). I jeszcze jedna sprawa- na ile? Godzina? Dwie?

Edit.
Znalazłam jakieś info w necie, że podobno w Rzucie Beretem też jest kręgielnia. Mariobiker czy mógłbyś to potwierdzić? Bo ostatnio jak stałam w kolejce do szatni tam to nic takiego nie widziałam (kiedyś pamiętam, że było za taką przeszkloną ścianą).

Chętni:
1) Mraugorzata
2) Truskafka
3) ArtiArt
4) Marecky
5) Eliza
6) Yanq
7) Damian.S
8) Arta
9) Lech
10) Jakub.P
11) Patkos
12) Ewelina

Edit2.
Dzwonił do mnie Mariobiker, że w Rzucie Beretem są kręgle ;-) i że nawet zrobił nam już rezerwację na 16 stycznia 2016 r., g. 18 na 2 godziny (18-20).
Cena toru 50 zł / godz.
Co do baletów- zaczynają się po 22 i jak nam się przeciągnie do tej 22 to trzeba będzie po 5 zł za osobę za wejście. Jeśli skapitulujemy wcześniej, to nie musimy płacić tych 5 zł.
Gosia w Rzut beretem są kręgle. Jasne że idę. Z dziką rozkoszą pogram w kręgle. Można zrobić zawody :-) W Rzut Beretem cena kręgli w dzień zwykły to 50 zeta za godz.


Edit: z tego co przejrzałem cenowo to :

Masters-- sob. 16-20 69 zl /h
Enjoj -- sob. 18-23 70 zl/h
Rzut Beretem -- sob. 50 zl/h

Ale jakby co to zawsze można uczcić śmierć Lemmy Killmistera ( Motorhead) szklaneczką Jacka Danielsa :-)
Ex Driver napisał(a):Ale jakby co to zawsze można uczcić śmierć Lemmy Killmistera ( Motorhead) szklaneczką Jacka Danielsa :-)

Marek chcesz do piekła iść ? :mrgreen:
Na chwilę obecną mogę iść, będę broniła tej wolnej soboty jak niepodległości Tongue Rzut beretem wydaje się ok, tylko czy tam nie będzie jakichś baletów?
Danielw78 napisał(a):
Ex Driver napisał(a):Ale jakby co to zawsze można uczcić śmierć Lemmy Killmistera ( Motorhead) szklaneczką Jacka Danielsa :-)

Marek chcesz do piekła iść ? :mrgreen:

Daniel chyba nie będzie trzeba bo jak mawiał Lemmy : "po co mi niebo, po co piekło kiedy to wszystko jest na Ziemi" :-P
Ja też się wstępnie piszę.
W pierwszym poście robię listę.
Jakby komuś coś się zmieniło to proszę o informację.
chętnie poturlam dużą piłeczkę, poza tym dawno Was nie widziałem Smile
Postaram się przybyć :mrgreen: Nie wiem tylko na którą dotrę :roll: więc na kręgle raczej się nie piszę :-(
Eliza napisał(a):Postaram się przybyć :mrgreen: Nie wiem tylko na którą dotrę :roll: więc na kręgle raczej się nie piszę :-(
Dopisałam, żeby zrobić tak ogólnie listę.
Jeszcze Mariobiker wspominał mi telefonicznie, że on może wpadnie na godzinę, więc również dopisałam.
Stron: 1 2 3 4