Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 79. Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Przełajowym
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Będzie śnieżnie choć nie za zimno. Będę , to gdzie się spotkamy ??
Uppps. Małe sprostowanie... Pomyliły mi się tygodnie Undecided Jutro mnie nie będzie - będę na ślubie, ale może w niedzielę mi się uda pokibicować :-)
Życzę pudła startującym z RL :-) i gorącej atmosfery podczas kibicowania :!: .
UUUUaaaa, UUUaaaaa :!: :!:
Rado napisał(a):Jutro mnie nie będzie - będę na ślubie, ale może w niedzielę mi się uda pokibicować
Myślisz Radku, że Henia tak Cię puści po ślubie? ;-)
Rado zostaw trąbę u portiera!!! ;-)
No ja tym razem tylko chwilę bym mógł może jutro, albo w niedzielę rano.
Konkrety proszę kiedy , o której i gdzie? Kilka peruk też znajdę :mrgreen:
Ja startuję w niedzielę o 10:50, słaby jestem w te klocki, więc każdy doping się przyda Smile
Proponuje wstępnie jutro o 13:00 przed halą targową, żeby na masters być gotowym.
Zaznaczam, że nie mam pewności czy sam będę Undecided
jutro rano zapowiada się masakra jeśli w nocy złapie mróz - dzisiaj wygląda na to że dobrze trasę rozjadą z błotkiem po kostki, jutro jak ściśnie będą koleiny jak talala
czyli super Tongue :lol:
Dziś byliśmy tylko we dwóch z Damianem a i tak było kozacko. Jutro powtórka (spotykamy się pod halą o 10) i tym razem będzie nas znacznie więcej. Fajna impreza mówię Wam. Kilka fotek z dzisiaj.
Niezdecydowanych może skusi możliwość wygrania ROWERU Confusedhock: przez każdego kibica - zachęcam!
Kilka zdjęć ode mnie: https://goo.gl/photos/4ynHCiARczxTU9Aj6
Dzisiaj nasza sława dotarła do Wrocławia - będziemy z Jankiem we Wrocławskiej Gazecie Kolarskiej :-)
Skoro już mam obiecaną perukę to będę ;-) Tylko raczej nie tak rano. Będę Was szukać :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6