Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dzień dobry :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cześć.

Mam na imię Kasia.Na rowerze dwukołowym nauczyłam się jeździć jakieś 22 lata temu i zawsze gdzieś tam mi on towarzyszył.
Zazwyczaj jeżdżę sama , Na razie nie robię jakiś mega długich dystansów ok 50 -60 km. W tym roku przerzuciłam się wiekowego "górala: na Gienka (genesis x Cross 30), którego pokochałam od momentu wymiany siodełka ;-) .

Chętnie za jakiś dołączę do jakiejś ustawki - przerażają mnie trochę Wasze prędkości. Na pewno będę korzystać z Waszych porad (zamierzam zapytać o kilka rzeczy Smile ).

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś na trasie.
Witaj Kasiu :-D
zbecka napisał(a):Chętnie za jakiś dołączę do jakiejś ustawki - przerażają mnie trochę Wasze prędkości
Zapraszam na nasze ustawki :-D a jeśli chodzi o prędkości to nie masz się czym martwić. Prędkość i dystans dostosowujemy do uczestników wycieczki :mrgreen:
Katarzyn ci u nas niedostatek , więc z wielką radością Witam. Smile
Co prawda mojej Katarzynki nie zamienię na żadną inną :mrgreen: ale chętnie poznam nową Kasię :-D Zatem witaj i wbijaj na ustawki :-D
Witaj serdecznie - do zobaczenia niebawem ;-)
W razie czego zapraszamy też na polo, u nas prędkość maksymalna baaardzo rzadko wychodzi ponad 30km/h Big Grin

Dzień dobry :] cześć!
Ex Driver napisał(a):Katarzyn ci u nas niedostatek
Mało Ci przeklęty draniu ? :evil:
Ale w drodze wyjątku dla tego imienia zgodzę się w 100% :mrgreen: bo co dwie Kaśki to nie jedna ;-)
Witaj i wbijaj na ustawki :-D a prędkości się nie obawiaj. Z nami nie zginiesz ;-) :-P :mrgreen:
Eliza napisał(a):Co prawda mojej Katarzynki nie zamienię na żadną inną :mrgreen:
Cium, cmok, :-* :mrgreen:
Bo Kaśki to fajne dziewczyny są Katko Smile

Witaj Kasiu na pokładzie Smile
Dzięki za ciepłe przyjęcie Smile
Witam
Stron: 1 2