Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL - zamówienie 2016 - termin do 3. lutego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Nie byłbym sobą gdybym bandany nie kupił Big Grin
Ja polecam chusty wielofunkcyjne, przydatne i na rower i do biegania, a nawet na co dzień można używać w chłodniejsze dni zamiast szalika Smile

Proszę o składanie zamówień już teraz i nieczekanie do ostatniej chwili Smile
Zamówiłem kamizelkę VEST 75 i chustę wielofunkcyjną do biegania...yyy, znaczy do kibicowania miałem na myśli :roll:
Rado napisał(a):i chustę wielofunkcyjną do biegania
Niestety Radku, biegać można tylko w chuście "Dychy do maratonu" ;-) Bieganie w chuście RL się nie liczy ;-)
damian.s napisał(a):Bieganie w chuście RL się nie liczy ;-)

Nie bądź taki cwany, nie jechałem rowerem, a też mnie sklasyfikowali Wink

[Obrazek: 12640502_1670012716605001_7886922636513344233_o.jpg]
KermitOZ napisał(a):nie jechałem rowerem, a też mnie sklasyfikowali Wink
No ale minę to masz jakbyś połkną żabę :mrgreen:
mariobiker napisał(a):No ale minę to masz jakbyś połkną żabę :mrgreen:
Czas widoczny w tle wszystko tłumaczy Wink
UWAGA!!!

Przypominam, że tylko do jutra do północy można składać zamówienia na stroje. Jeśli ktoś chce mieć ciuchy to proszę o poważne podejście do tematu, spięcie pośladów i popracowanie dzisiaj nad zamówieniem i wysłanie go do mnie Smile

Grzesiek
Ma problem z otwarciem cennika z odzieżą czy możecie
podesłać w pdf

Pozdrawiam
Mieszkaniec LUB napisał(a):Ma problem z otwarciem cennika z odzieżą czy możecie
podesłać w pdf
W krótkim czasie wysłałeś wiadomość tutaj i na FB, zabrakło tylko maila na adres Stowarzyszenia i byłby komplet. U nas działa, może spróbuj wejść najpierw na stronę Martombike, a potem do cennika. Ewentualnie kliknij na link prawym klawiszem myszy i wybierz "Zapisz element docelowy jako". Jak nie pomoże to daj znać.
Stron: 1 2 3 4 5 6