Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL - zamówienie 2016 - termin do 3. lutego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Zamówienie w trakcie ogarniania, dam znać najpóźniej w niedzielę co i jak, żeby w poniedziałek po południu podochodziły przelewy Smile
Hej

Podliczyłem dzisiaj zamówienie i wyszło, że jest dosyć niskie, więc zadzwoniłem do producenta, przegadałem sprawę i ustaliłem, że przedłużamy termin do końca tego tygodnia, czyli do północy z niedzieli na poniedziałek (14/15 lutego). Stroje będą najpóźniej do 22. kwietnia (zastrzegłem, że to musi być już data z ewentualnym poślizgiem, bo potrzebujemy ich koniecznie na weekend 23-24 kwietnia). Proszę o przekazanie info o przedłużeniu terminu do znajomych, którzy może rzadziej zaglądają na forum.


Na próg 4-10, załapały się tylko koszulka 213, Spodenki 573, spodenki 523 i kamiezelka Vest 75, pozostałych brakuje najczęściej 2 sztuk.

Chusty wielofunkcyjne to próg 11+, czyli 35zł/szt (jest 10, ale powiedzmy, że zakładam ze swojej kasy na 11 sztuk żeby załapać kolejny próg i mam jedną do odsprzedania).

Po 1 sztuce brakuje w:
Koszulka damska 250 (są 3)
Spodnie długie ocieplane 690 (są 3) (będą dobre na wiosnę i jesień)

Skarpetek nie zamawiamy, bo chętnych jest na 15 par, a potrzeba jeszcze 35 par. Jeśli będzie 2x więcej chętnych to to za pozostałe 20 par założę z własnej kasy albo namówię Zarząd żeby zrobić to z kasy RL i później sprzedać. Jedna para to tylko 14zł, więc może jednak warto byłoby mieć taki element ubioru...

W razie pytań piszcie tutaj, będę na bieżąco odpisywał. Oczywiście w związku z przedłużeniem terminu informacje ws. przelewu wyślę za tydzień w poniedziałek rano, a we wtorek wieczorem wyślę zamówienie do Martombike.
Hej

Zrobiłem dzisiaj rano zestawienie co zamawiamy, wieczorem policzę ile komu wychodzi kasy i wyślę maile z danymi do przelewu i kwotą. Sory za opóźnienie, ale niedzielę miałem trochę zajętą i musiałem dzisiaj ogarniać Big Grin Nie wpłynie to na opóźnienie z dostawą Smile
Właśnie rozesłałem maile z danymi do przelewu i kwotą. Proszę wszystkich o dokładne przeliczenie, wyszczególniłem, które stroje załapały się na wyższy próg. Pamiętajcie, że skarpet nie zamawiamy, a osoby niestowarzyszone dorzucają piątaka do zamówienia. Na tej podstawie proszę wyliczyć kwotę i sprawdzić czy się zgadza.

Proszę o szybkie przelewy żeby we wtorek wieczorem, góra w środę rano się zaksięgowało to od razu złożę zamówienie u producenta żeby stroje były jak najszybciej Smile

Grzesiek
Dobrze że Mariox wrzucił cennik na jakiś inny serwer, bo te linki do strony producenta nie działają, a ja po zamówieniu usunąłem cennik z dysku ;-) I dziś otwieram pierwszą wiadomość od Grześka a tam podana kwota która od razu wydała mi się podejrzana nawet bez zaglądania do cennika ;-) Na szczęście była też druga wiadomość gdzie kwota była już pozbawiona dziwnych opłat manipulacyjnych, ukrytych prowizji itp ;-) Sprawdziłem i wszystko się zgadza :-)
damian.s napisał(a):Dobrze że Mariox wrzucił cennik na jakiś inny serwer, bo te linki do strony ....
u mnie wystarczy dopisać przed adresem z linka www ;-)
Czy wiadomo już kiedy stroje będą gotowe?
Stroje będą na pewno w tym tygodniu, dam znać jak dojdą Smile
Może Grzesiek się wstydzi... to ja napiszę. STROJE JUŻ SĄ. Ja swoje ciuszki przypadkiem odebrałem... miałem nosa.
Ale tyyyyp, nie da człowiekowi najpierw się ogarnąć po robocie tylko przed szereg wychodzi Big Grin

Tak, STROJE JUŻ SĄ!!!

Odbiór na Kraśnickiej 215 w sklepie rowerowym Metrobikes. Mam prośbę żeby każdy miał ze sobą rozpiskę - model (numer) i rozmiar Smile Szybciej pójdzie. Jutro jestem od 12, w piątek, sobotę i poniedziałek od 10 Smile

Grzesiek
Stron: 1 2 3 4 5 6