Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Stroje RL - zamówienie 2016 - termin do 3. lutego.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Kolejne zamówienie w Martombike, plik do pobrania z wyszczególnieniem wszystkich strojów i ich cennikiem tutaj, rozmiarówka tutaj. Jak ostatnio cena będzie zależna od liczby strojów. Zachęcam do wyboru koszulki nr 213 (ma naprawdę dobrą cenę jak na pro koszulkę) i spodenek 573, będziemy ich używać przez tysiące km, więc warto dorzucić do najwyższej serii.

Tak wyglądają stroje:
Koszulka (tył bez zmian - duże logo z tyłu)
Spodenki

Zamówienia wyłącznie na maila <!-- e --><a href="mailto:grzegorzmazur@rowerowylublin.org">grzegorzmazur@rowerowylublin.org</a><!-- e -->
W tytule proszę wpisać: Strój RL 2016
To bardzo ważne, proszę pamiętajcie o tym. Pw przez forum nie będę brał pod uwagę.

W zamówieniu proszę o podanie:
1. Imię i nazwisko, nick z forum
2. Listy przedmiotów, które zamawiacie (numer, skrócona nazwa przedmiotu np. spodenki)
3. Ewentualnej personalizacji stroju, czyli np. imienia, nicku - proszę to dopisać przy zamówieniu, gdzie ma być ta personalizacja - dopłata 10zł)

Czyli np:
Grzegorz Mazur, KermitOZ
213 (koszulka) +personalizacja "Grzesiek"
573 (spodenki)

Każdy dostanie ode mnie zwrotnego maila, że zamówienie dotarło.

Na składanie złożenie zamówienia jest dwa tygodnie (3 lutego, 23:59:59)
Na drugi dzień wysyłam numer konta i kwotę do przelewu, na przelew czekam do piątku 5. lutego i robię zamówienie. Przelanie kasy to potwierdzenie, że ktoś poważnie podchodzi do zamówienia i zależy mu na stroju, chcę uniknąć sytuacji, gdy ktoś zamówi odzież (tym bardziej spersonalizowaną), a później nie zapłaci.

WAŻNE: Rozpoczął się już sezon na szycie strojów i grafiki w firmach robią się napięte, więc nie przewiduję przeciągania terminu, proszę o wyrobienie się do 3 lutego. W ekstremalnych wypadkach mogę poczekać kilka dni na kasę. Stroje będą najpóźniej do 15 kwietnia.

Proszę wziąć pod uwagę, że w ub roku jesienne zamówienie nie wypaliło, więc nie sądzę, żeby wypaliło tym razem, zatem jeśli ktoś myśli od razu o ciuchach na zimę to pewnie trzeba to będzie uwzględnić w najbliższym zamówieniu.

1. Polecam buffy.
2. Osoby spoza Stowarzyszenia doliczają do zamówienia 5zł na cele statutowe RL
3. Zamawiamy skarpetki w wersji MTB, może tym razem wypali, minimalna liczba to dwie pary na osobę.

Jak są jakieś nieścisłości to pytajcie, będę pisał co i jak Smile Jeśli macie wątpliwości co do rozmiarówki to najlepiej przymierzyć ciuchy od ludzi, którzy mają. Pamiętajcie, że poszczególne modele spodenek i koszulek różnią się od siebie Smile

Pozdrower
Grzesiek
Czy znajdą się trzy osoby chętne na kamizelkę 75 VEST? Ja byłbym zainteresowany, ale pod warunkiem, że wskoczymy z ceną w drugi próg cenowy ;-)
Damianie! Myślę , że niedługo złożę zamówienie na w/w kamizelkę ( po masie ) :-P
damian.s napisał(a):Czy znajdą się trzy osoby chętne na kamizelkę 75 VEST?
+1
+1
Też ją wezmę! I jeszcze przypomnienie i prośba aby powpisywać w tym wątku plany zakupowe. Niewątpliwie może to ułatwić decyzję co do wyboru ciuchów żeby załapać się na zniżkę ceny. Mam zamiar wziąć jeszcze bluzę 260.16 oraz bandamkę, tak na ten moment :-)
damian.s napisał(a):Czy znajdą się trzy osoby chętne na kamizelkę 75 VEST?
Damianq ,czy mógłbyś zamówić jedną kamizelkę dla mnie ?Rozmiar XXL ,kasa przy najbliższej okazji.
dla bandamek mówimy TAK :mrgreen:
Tak jest! Dla bandamek mówimy stanowcze tak!!! :-P :-P :-P
Ja biorę koszulkę 213 i chustę wielofunkcyjną
Stron: 1 2 3 4 5 6