Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Góry Sowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nie ma tematu i już.
Kurcze piękny temat - niestety maj mam już mocno zajęty. Nie chcesz tego przełożyć lub powtórzyć gdzieś sierpień-wrzesień?
Ale w sumie napisz na ile dni planujesz jechać itd. Pociąg czy masz własny transport?
Doskonała inicjatywa !

Sam byłem w tamtym roku dwa razy w tych okolicach i jest tam przepięknie. Jak ktoś nie był, to niech się nie zastanawia.Proponuję do trasy dodać także Srebrną Górę.

Ja się wstępnie piszę. Tylko proszę o więcej szczegółów (ile dni, jaki koszt noclegu, transport itp.)
Polecam gorąco. Jedne z niewielu gór, gdzie widziałem więcej rowerzystów, niż piechoty. Mają dużo tras, zarówwno takich "spokojnych", jak i do ostrzejszego 'ęduro" koło Srebrnej Góry właśnie.
Plan podróży byłby taki,że do Wałbrzycha jedziemy pociągiem a dalej na rowerach.Kwatera od 25 do 35 doba.Co do trwania wycieczki,to można ustalić na miejscu gdzie i co będzie można zwiedzać i ile to nam zajmie czasu.
Co do terminu wyjazdu,to też można zmienić,choć ja i tak zamierzam tam pojechać w maju ale to już w innym celu.
Zdzisław napisał(a):można podjechać na 65 km szlaku kolejowego Wałbrzych Szczawienko gdzie znajduje się ukryty złoty pociąg
W związku z tym pociągiem kupiłem niedawno na allegro (za dość słoną cenę 15 zł) specjalną saperkę, która - według opisu, który wygląda na wiarygodny - "ma pociąg do złotego pociągu". Podobno sukces w kopaniu gwarantowany. W razie czego chętnie pożyczę uczestnikom wyjazdu ;-)
Ps. Oczywiście, przy okazji zapraszam na Rajd Roztocze Wiosną 2016, opisany w innym wątku.
Ja mogę dorzucić mapę "Strefa MTB Sudety". Może nie zaprowadzi do skarbu, ale na pewno pomoże w ciekawym spędzeniu czasu ;-)
pik,łopatki i innych tego typu rzeczy są mi nie potrzebne wiec zatrzymaj je dla siebie.
Mapy też nie są mi potrzebne,gdyż te okolice znam dobrze,także dziękuje za propozycję.
Temat Góry Sowie uważam za zamknięty. :-(
Zdzisław napisał(a):Nie ma tematu i już.

Zdzisław napisał(a):Temat Góry Sowie uważam za zamknięty.

:?: :!:
Stron: 1 2