Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sekcja kolarstwa górskiego UMCS -poszukiwani studenci UMCS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej!
Jeżeli jesteś studentem UMCS studiów dziennych lub zaocznych do 26 roku życia, bądź studentem studiów doktoranckich i kochasz jazdę rowerem (a będąc tu chyba nie może być inaczej), sekcja kolarstwa górskiego UMCS jest idealnym miejscem dla Ciebie Wink Co daje bycie w sekcji sportowej? Przede wszystkim możliwość zdobycia punktów do stypendium rektora. Część treningów odbywa się na basenie, jest to oczywiście bezpłatne. Zapewniamy także koszulki kolarskie w brawach Akademickiego Związku Sportowego UMCS. Naszymi głównymi celami są Akademickie Mistrzostwa Polski, które w tym roku odbędą się w Jeleniej Górze, a także Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego. Jeżeli wolisz jazdę po szosie niż w terenie to nic straconego. W sekcji są osoby o różnym poziomie techniki jazdy i wytrenowania, każdy znajdzie miejsce dla siebie. W razie pytań proszę o kontakt w wiadomości prywatnej lub na <!-- e --><a href="mailto:d.kowalczyk@azs.umcs.pl">d.kowalczyk@azs.umcs.pl</a><!-- e -->
a jak często odbywają się treningi i ile razy w tyg trzeba w nich uczestniczyć?
Przez zimę treningi są na basenie w sobotę i w niedzielę o 18:30 oraz w poniedziałki o 20:00. Na wiosnę wracamy z treningami w terenie. Co do obecności na treningach to listy nie prowadzę, najważniejsze są zawody wojewódzkie i Mistrzostwa Polski.
Niedługo na uczelniach koniec semestru zimowego więc odświeżam temat sekcji Smile W bieżącym roku akademickim Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 12-14 maja w Parku Śląskim w Chorzowie . Trasa z pewnością będzie zdecydowanie bardziej przyjazna dla osób, które czują się mniej pewnie w trudnym technicznie terenie. Treningi sekcji odbywają się podobnie jak w roku ubiegłym w soboty i niedziele o 18:30-19:15 oraz poniedziałki 20:00-20:45 na basenie CKF UMCS. Treningi w terenie ustalamy na grupie na facebooku.