Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: MK Prośba
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z bardzo poważnych powodów prawdopodobnie zaniedbam promocję Masy Krytycznej i prowadzenie jej profilu. O pomoc administracyjną zwróciłem się do Pawła Cala. Mam nadzieję, że nie odmówi. Jednocześnie proszę kogoś z Was, z Rowerowego Lublina, o podjęcie się funkcji redaktora i fotografa oraz pomoc przy dodawaniu postów i utrzymaniu profilu "przy życiu".

Wydaje mi się, że działania promocyjne udało się trochę rozruszać. Liczę, że w tej trudnej dla mnie chwili, pomożecie i nie zaprzepaścimy tego co się ostatnio udało osiągnąć.
Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale w tym przypadku będzie to bardzo trudne... Tomek, wielka szkoda. Dziękuję bardzo za tak duże zaangażowanie w rozwój lubelskiej MK.
A czy ktoś znajdzie się chętny z RL do pomocy w kontynuowaniu dzieła Tomka? Mam nadzieję, że tak.
Ja mam uprawnienia od początku, ale wrzucam coś bardzo rzadzko. Postaram się zwiększyć intensywność, ale co do grafik to rzeczywiście trudno będzie Ci dorównać, bo są naprawdę na wysokim poziomie Smile
Tomo jeszcze nie wiem co nawywijałeś ale dołożymy starań żeby w 2016 Masa tylko rosła :mrgreen: