Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: MK luty - Ku Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Rado napisał(a):Tomku, skoro nie ma sprzeciwów, masz wolną rękę :-)
Myślałem tylko, że więcej osób się wypowie w tym temacie...

OK, dodałem wydarzenie na FB.
Raz na takim przejeżdzie byłem. Teraz nie dam rady bo --- jestem całkowicie odcięty od rowerów, w mieszkaniu prawie druga Hiroszima, kują , szlifują, malują , jednym słowem R E M O N T !!! Rowery są w innym pomieszczeniu i nie da się ich wyjąć. :-(
Też nie wiem jak będzie ze mną. Chciałbym przyjechać ale w naszej obecnej sytuacji może być naprawdę rożnie. Postaram się jednak coś tam pomóc bo to jednak taka trochę odskocznia od problemów.
Tomku, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” jest obchodzony 1 marca, a na FB jest info: W przededniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Lubelska Masa Krytyczna przejedzie w hołdzie żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Ex Driver napisał(a):Rowery są w innym pomieszczeniu i nie da się ich wyjąć. :-(
Marku, a w ten sposób próbowałeś? Arrow https://youtu.be/c3H1hxZNbPg?list=PLzov ... 3TpS&t=381 :mrgreen:
Rado napisał(a):Tomku, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” jest obchodzony 1 marca, a na FB jest info: W przededniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Lubelska Masa Krytyczna przejedzie w hołdzie żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.
Wydaje mi się Radku ,że dobrze jest ,to jest taka przenośnia , błędem by było słowo " w przeddzień".
Rado napisał(a):Tomku, Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” jest obchodzony 1 marca, a na FB jest info: W przededniu Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych Lubelska Masa Krytyczna przejedzie w hołdzie żołnierzom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia.

Też miałem wątpliwości ale sprawdzałem i ten termin wg. PWN można stosować także bardziej ogólnie, opisując jakiś czas poprzedzający zdarzenie np "w przededniu wojny" czy w "przededniu powstania".

Jednak aby nie mieszać, przeedytowałem na bardziej jednoznaczne.
damian.s napisał(a):
Ex Driver napisał(a):Rowery są w innym pomieszczeniu i nie da się ich wyjąć. :-(
Marku, a w ten sposób próbowałeś? Arrow https://youtu.be/c3H1hxZNbPg?list=PLzov ... 3TpS&t=381 :mrgreen:

Damian ale to III piętro .
Faktycznie Panowie, z tym "w przededniu" macie rację. Przepraszam za zamieszanie.
Ale za to :mrgreen: na plakacie powinno być "26 lutego" a nie "26 luty". Wcześniej jakoś tego nie zauważyłem. Ale już jest plakat, więc niech zostanie.
Rado napisał(a):Ale za to :mrgreen: na plakacie powinno być "26 lutego" a nie "26 luty". Wcześniej jakoś tego nie zauważyłem.
Napiszcie "12 dni po Walentynkach" - będzie prościej :mrgreen:
Stron: 1 2 3