Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Topienie Marzanny 20.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ale ja miałem na myśli przejazd na drugą stronę rzeki przy boiskach treningowych i stamtąd już ścieżką jak co roku, a nie jazdę Krochmalna.
Co do bliżej/dalej to tylko kwestia skąd ktoś dojeżdża.
Akurat Most Kultury był najdalej od miejsca docelowego.
Spod stadionu jest zrobiony przejazd do mostu przy Wapiennej a więc od razu na ścieżkę (nie ma tu mowy o jakimkolwiek odcinku Krochmalnej).
Nie widzę też problemu aby zabezpieczyć początkowy odcinek od Lidla.
Natomiast Lidl ma przewagę w sytuacji gdyby trzeba było przesunąć termin a na (lub przy) stadionie byłaby jakaś impreza.
damian.s napisał(a):Ale ja miałem na myśli przejazd na drugą stronę rzeki przy boiskach treningowych i stamtąd już ścieżką jak co roku, a nie jazdę Krochmalna.
To trzeba było tak od razu :mrgreen:
Jestem za Areną - może są jeszcze w Lublinie tacy którzy z bliska go nie widzieli ;-) no i miejsce bardziej "medialne" ;-)
Dokładnie tak jak Janek mówi. Pod względem fotogeniczności ;-) i medialności stadion zdecydowanie wygrywa z Lidlem. Spod Lidla to można zrobić jakąś zwykła ustawkę, ale jedną z tradycyjnych już imprez RL lepiej byłoby zrobić z nieco bardziej medialnego miejsca niż parking pod marketem.

Edit. Trzeba też brać pod uwagę fakt, że na parkingu pod Lidlem cały czas będzie odbywał się ruch - ludzie będą przyjeżdżać na zakupy. Szczerze powiedziawszy nie za bardzo wyobrażam sobie sytuacji, że mielibyśmy tam zebrać grupę powiedzmy kilkudziesięciu osób z rowerami, z małymi dziećmi. Na parkingu pod stadionem pod tym względem będzie o wiele bezpieczniej.
Przedstawione argumenty przeważają "szale zwycięstwa" na Arenę Lublin. Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje, to niech je przedstawi teraz albo zamilknie na wieki.
Jestem za Areną, ale Radku co to znaczy zamilknie, czyżby znowu coś w nocy tradycyjnie coś uchwalono :-P :-P :-P
krzychu.c.m napisał(a):Radku co to znaczy zamilknie, czyżby znowu coś w nocy tradycyjnie coś uchwalono
Pierunie sieć cicho :mrgreen: i weź się lepiej za robienie marzanny ;-)
mariobiker napisał(a):
krzychu.c.m napisał(a):Radku co to znaczy zamilknie, czyżby znowu coś w nocy tradycyjnie coś uchwalono
Pierunie sieć cicho :mrgreen: i weź się lepiej za robienie marzanny ;-)
A tam, cicho być ....,ożeż ty ,taki karabin mi zabrali ,ile to spraw by teraz rozwiązało :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=QK0p72VB_SM
Start imprezy zmieniony na Arenę Lublin.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9