Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Topienie Marzanny 20.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co udało się nam dokonać! Pomimo pogody takiej, że przysłowiowego psa szkoda wygonić, pod stadionem stawiło się prawie 60 osób, a kolejna, liczna grupa czekała nad Zalewem. Marzanny jak zwykle piękne, aż szkoda było palić ;-).
Dzięki Wszystkim, którzy zrobili Marzanny i przywieźli. Dzięki Wszystkim, którzy przyjechali. jako Goście i Tym, którzy pomagali przy organizacji, wykombinowali nagrody od sponsorów, przywieźli i zawieźli baner i flagę RL, dla tych, co wzięli udział w wycieczce po ceremonii topienia :-). Kogoś pominąłem? ;-)
Po czymś takim zima powinna juz na 100% pójść precz :mrgreen:
Wyszło naprawdę super! Tak trzymać przy następnych imprezach. Grono naszych Forumowiczów może się powiększy :-).
Trasa wycieczki
Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim i do zobaczenia na następnych imprezach, oraz wyjazdach :-)
? super gratuluję wszystkim a w szczególności organizatorom. Niestety nie mogłem przybyć ale jak widać że zdjęć ludzie pomimo chłodu dopisali :-D
No i ja razem z Sylwią dotarliśmy do domciu z wycieczki. Kurcze wstąpiliśmy na minutkę do sklepu w Krężnicy po doładowanie (milkiwaya i izotonik 8-) ) a chłopaków już na horyzoncie nie było hehehe Smile więc resztę trasy musieliśmy się dotoczyć we dwójkę :-P Ale imprezę uważam za udaną do następnego.
Czekaliśmy na was parę minut, nawet wróciłem sprawdzić, czy jedziecie, ale stwierdziliśmy, że droga prosta to traficie jakoś. Następnym razem uprzedzajcie, to się wszyscy zatrzymamy ;-)
Sorki, że tak post pod postem, ale przesyłam wieści z eteru ;-)
Radio Lublin
Marzenka w wypowiedzi uzasadniła, dlaczego rozmiar ma znaczenie ;-)
Nie, no nic się nie stało. Po drodze spotkaliśmy tego starszego Pana z Velocyped(u?)a, objadał się rybką :-D
Bardzo dziękuję za super udaną imprezę, zakończoną wielką egzekucją na pięknych Marzannach :-D
Mam nadzieję, że teraz już wiosna zawita do nas na dobre :mrgreen:
Kilka fotek ode mnie :mrgreen:
mariox napisał(a):Sorki, że tak post pod postem, ale przesyłam wieści z eteru
Radio Lublin
Inspiracje :?: Emerytka :?: Trzy w jednym :?:
Yanq tłumacz się :evil: Czyżbyś zapożyczył jakieś elementy naszej przecudnej urody :?: :roll:
Tylko dobrze zastanów się nad odpowiedzią :lol:
Również bardzo dziękuję za wspólne pożegnanie zimy, za stos płonących Marzann Wink
Kilka fotek ode mnie :-)
Dziękuję za już kolejną (dla mnie oczywiście :-D) organizację Topienia Marzanny i możliwość ogrzania się w chłodny pierwszy dzień wiosny :mrgreen:
Trasa był długa jak na otwarcie sezonu, ale wspaniała
https://www.endomondo.com/users/6569564 ... /690394289
Jeszcze raz dziękuję i nie mam zamiaru odpuszczć kolejnym 8-) :mrgreen:
Widzę po zdjęciach, że impreza się udała :-) Tak trzymać :!:
Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w organizacji. Brawo dla Grześka za mega nagrody!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9