Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Topienie Marzanny 20.03 (niedziela) Arena Lublin, godz.12.30
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Witamy ponownie po prawie dwóch latach nieobecności :!:

Topieniem Marzanny rozpoczynamy sezon rowerowy i to w poszerzonym składzie :-) Hmm... chyba czas zaktualizować profilową fotkę i nazwę użytkownika ;-)

Tymczasem nieco fotek z dzisiejszej imprezy zdjęcia

Pozdrawiamy,
Ola, Jacek i Jula
Dzięki za super imprezę :mrgreen:
FOTY :oops:
Dziękuję wszystkim za przybycie i stworzenie tej niezwykłej atmosfery. Było nas 70-80 osób, biorąc pod uwagę prognozy pogody, które zapowiadały deszcz na cały dzień to bardzo liczne grono. Cieszę się, że tego deszczu nie było, bo przy tej temperaturze mogłoby się to kiepsko skończyć.

Dziękuję także wszystkim, którzy dołożyli swoją, nawet najmniejszą cegiełkę. Nie będę wymieniał nikogo z imienia, bo lista jest długa, a wiem, że ci, którzy pomagali w organizacji największe podziękowania już otrzymali, a były nimi uśmiechy wszystkich rowerzystów na dzisiejszej imprezie Smile Mam nadzieję, że nie zamęczyłem Was swoim gadaniem, a jeśli tak to przepraszam Smile Na końcu dziękuję także sponsorom nagród, bo im podziękowań także nigdy za wiele. Super, że po raz kolejny mogliśmy liczyć na ich wsparcie. Bike Room, Bike Boys i Metrobikes - dzięki!

Do zobaczenia wkrótce! Smile

Grzesiek
Prezes Zarządu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin"
Fajne fotki porobiliście, Tomo jak zwykle fajnie to nakręcił. A najfajniejsze z tego wszystkiego, że z fotek i filmiku wynika, że Wszyscy się naprawdę dobrze, pomimo kiepskiej auryprzy tym bawili, co widać, jak zaznaczył Grzesiek po minach uczestników. Dzięki Wszystkim raz jeszcze.
Moja Krówka załapała się na sesję zdjęciową :-D
Eliza napisał(a):Inspiracje :?: Emerytka :?: Trzy w jednym :?:
Yanq tłumacz się :evil: Czyżbyś zapożyczył jakieś elementy naszej przecudnej urody :?: :roll:
Tylko dobrze zastanów się nad odpowiedzią :lol:
Ach wiedziałem, że ktoś dostrzeże te podobieństwa... choć to tylko nieudolna próba imitacji :oops: Oczywiście mowa o uwodzicielskich rzęsach, talii osy no i tym co powyżej talii :mrgreen:
Dziękuję za super imprezę. Mimo przenikliwego zimna i silnego wiatru atmosfera była gorąca, na długo jeszcze przed podpaleniem kukieł. Wspaniałe nagrody -- tutaj niski pokłon w stronę Sponsorów. :-)
Było radio... czas na tivi :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9