Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 9-10 kwi 2016 - Chłemska Grupa Rowerowa - Otwarcie Sezonu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chełmska, Włodawska i Parczewska Grupa Rowerowa oraz Alfa Świdnik zaprasza na otwarcie sezonu rowerowego - dwudniowa impreza w Urszulinie.
Cytat:Bardzo serdecznie zapraszamy na otwarcie sezonu rowerowego 2016 do Urszulina. W tym roku trochę nietypowo bo ruszamy z 5 miejsc praktycznie jednocześnie, co do miejsc z którego każda grupa rusza to zostaną podane na stronach internetowych lub fb każdej indywidualnie dla przykładu z Chełma zostanie podana na www.forum.rowerowychelm.pl . Koszt dwudniowego rajdu został skalkulowany na 65 zł w zamian otrzymujemy nocleg z pościelą, obiadokolację oraz śniadanie. Wieczorem bawimy się wspólnie na rowerowym disco w miejscowej pizzerii. Wszyscy wstępnie ruszamy ze swoich miast o godz. 10:00 w Urszulinie powinniśmy spotkać się pod schroniskiem w szkole około godz. 13:00 gdzie dokonujemy zakwaterowania, następnie ruszamy w teren aby wrócić około godz. 18:00 (szczegóły trasy wkrótce). Wieczorem obiadokolacja, pogaduchy oraz disco wg uznania. Niedziela już z doświadczenia będzie robiona w wielkim spontanie i całkowicie jest uzależniona od weny twórczej cyklistów. Płatności regulujemy za pośrednictwem swoich grup rowerowych w gotówce natomiast do ChGRu tylko przekazujemy na tydzień przed wyjazdem dokładna ilość osób za którą trzeba będzie uiścić należność . Ilość miejsc jest ograniczona tak że proszę o poważne podejście do tematu, kontakt telefoniczny Artur Juszczak 513 775 747. Otwarcie sezonu nie jest ubezpieczone oraz nie zapewniamy opieki medycznej oraz serwisu. Organizatorzy dopuszczają odwołanie rajdu ze względu na warunki atmosferyczne.
Zapraszam w imieniu Koleżeństwa :-)
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dzięki Szymuś Smile
Admin
Takie pytanie: czemu sluzyc ma podanie numeru dowodu osobistego, w formularzu zgloszeniowym?
Bart napisał(a):Takie pytanie: czemu sluzyc ma podanie numeru dowodu osobistego, w formularzu zgloszeniowym?

Do kredytu Człeniu
Ciekawa propozycja Braci Rowerowej. Warta rozpatrzenia...
Bart napisał(a):Takie pytanie: czemu sluzyc ma podanie numeru dowodu osobistego, w formularzu zgloszeniowym?
Znają Cię ;-)
A tak serio, to chyba dlatego, że nie wiedzą, kto przyjedzie, a wtedy warto poznać człowieka. A skąd można wyciągnąć o nim więcej informacji, niż z dowodu osobistego? ;-)
mariox napisał(a):A skąd można wyciągnąć o nim więcej informacji, niż z dowodu osobistego? ;-)

z jego kosza na śmieci Tongue sorki za OT Tongue
Wybiera się ktoś z forumowiczów?