Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowa impreza charytatywna 24 kwietnia (niedziela)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W zeszłym tygodniu kontaktował się ze mną Oficer Rowerowy. Zapraszał i jednocześnie prosił o wsparcie informacyjno-promocyjne. Otóż w niedzielę 24 kwietnia Centrum Handlowe Felicity organizuje coś w stylu pikniku rowerowego, tyle że będzie to impreza charytatywna - za każdych 50 rowerzystów, którzy przyjadą na piknik sponsor zobowiązał się przekazać jeden rower dla potrzebujących dzieci. Więcej szczegółów póki co nie znam, jak będę je znał, dam znać.
Hmm, dzień po Sezonie Lublin, więc myślę, że warto to też wtedy ogłosić i zebrać jakąś porządną reprezentację ;-) Na święto Rowery w tamtym roku z Mostu Kultury ruszyło pewnie ze 30 osób, jak nie lepiej.
mraugorzata napisał(a):dzień po Sezonie Lublin, więc myślę, że warto to też wtedy ogłosić i
Popieram. Dodatkowo można do pakietów startowych na Sezon Lublin dorzucić jakąś ulotkę informującą o takim wydarzeniu. Jeśli nawet organizator nie będzie dysponował własnymi ulotkami to chyba możemy sami coś takiego zrobić i wydrukować.
Wpisuję w kalendarz. Ulotki mogę wydrukować , jak będzie projekt.
Gdyby było wiadomo coś więcej to już przy okazji Masy można by o tym poinformować. Oczywiście na profilu MK znajdzie się także miejsce.
Rado napisał(a):w niedzielę 24 kwietnia Centrum Handlowe Felicity organizuje coś w stylu pikniku rowerowego, tyle że będzie to impreza charytatywna
Nie wybieram się na duathlon do Kraśnika więc pewnie się pojawię :-D