Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Sprzedam szosę TREK 1.5 C rocznik 2015
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z uwagi, iż kupiłem sobie wczoraj Speca (są jednak szybsze), sprzedaję mój zeszłoroczny nabytek - Trek 1.5 C model z kolekcji 2015, kolor: czarna perła

Pełna specyfikacja:

Rama Alpha Amelinium Serii 100 z domieszką adamantium
Widelec Szosowy Treck z włókna bambusowego
Rozmiary ramy 56 cm
Geometria HGW
Przednia piasta Stop Bontrager
Tylna piasta Stop Bontrager
Obręcze - lite drewno
Opony - wąskie
Manetki Shimano Tiagra, 10-biegowe
Przerzutka przednia Shimano Tiagra
Przerzutka tylna Shimano Tiagra
Korba FSA Vero, 50/34 (kompakt)
Kaseta Shimano Tiagra 12-30, 10-rzędowa
Pedały - nie przepadam...
Łańcuch - złoty, zerwany z szyi dresa na ul. Lubartowskiej
Siodełko Bontrager Paradigm 1
Sztyca Bontrager ze stopu, na 2 śruby, 27,2 mm, offset 8 mm
Kierownica Bontrager Race VR-C, 31,8 mm
Mostek Bontrager Elite Blendr 31.8 mm, 7 stopni
Stery ‎Łożyska częściowo maszynowe 1-1/8"
Zestaw hamulcowy: pięta prawa (przód), pięta lewa (tył)
Uchwyty Owijka Bontrager Gel Cork

Cena: 6,5 tys PLN (do drobnej negocjacji)

Zdjęcia dla chętnych na PW.

Uwaga! w gratisie dorzucę 2 naklejki Rowerowego Lublina!
Przepraszam Radku za OT, ale zastanawiam się co tu jest prima-aprilisowym żartem ;-) Czy to że kupiłeś speca, czy to że spece są szybsze (ogólnie wiadomo, że na szybkość ma wpływ kolor, a nie marka Wink) czy może w końcu to, że dorzucasz w gratisie 2 naklejki RL? ;-)
A to dziś jest prima aprilis :?: Idea :roll:
Jestem zainteresowany, oczywiście cena do negocjacji?? Tylko małe pytanko...czy widelec z włókna bambusowego dobrze tłumi nierówności? Czy nadaje się do jazdy w terenie? Czy ma kształt aero?
Jak nie uda mi się kupić, biorę się za bieganie :roll:
Rado napisał(a):Zestaw hamulcowy: pięta prawa (przód), pięta lewa (tył)
Kurcze, jestem przyzwyczajona do odwrotnej konfiguracji Undecided Da się zamienić :?:
Rado napisał(a):Z uwagi, iż kupiłem sobie wczoraj Speca (są jednak szybsze), sprzedaję mój zeszłoroczny nabytek - Trek 1.5 C model z kolekcji 2015,
Tiaaaaaa aj wziąłem kredyt na cos takiego http://www.metrobikes.pl/pl/p/Zestaw-Sp ... rbon/29116
Ej, noooo :!: Przestańcie! Przez Wasze "gupie" żarty nie sprzedam roweru :evil:
Spieszę z wyjaśnieniami:
damian.s napisał(a):czy może w końcu to, że dorzucasz w gratisie 2 naklejki RL?
Brawo Ty Damianie! Rozszyfrowałeś mnie... z tymi naklejkami to żart.
Lech napisał(a):czy widelec z włókna bambusowego dobrze tłumi nierówności?
Daje radę, ale po każdej jeździe w deszczu muszę go lekko papierem ściernym przejechać, potem lakierem do drewna pociągnąć i śmiga.
mraugorzata napisał(a):Kurcze, jestem przyzwyczajona do odwrotnej konfiguracji Undecided Da się zamienić :?:
Mraugo, oczywiście, że się da: lewy but zakładasz na prawą nogę, a prawy na lewą :-P
mariobiker napisał(a):Tiaaaaaa aj wziąłem kredyt na cos takiego http://www.metrobikes.pl/...ro-carbon/29116
W końcu wybrałeś Mariuszu kolor roweru dla prawdziwych mężczyzn :mrgreen:
mariobiker napisał(a):Tiaaaaaa aj wziąłem kredyt na cos takiego http://www.metrobikes.pl/...ro-carbon/29116
Możesz go anulować, w całej Polsce nie ma już Twojego rozmiaru, na sklepie została ostatnia w rozmiarze 54, ewentualnie może jeszcze gdzieś jest zagrzebana 56 Wink


Rado napisał(a):Z uwagi, iż kupiłem sobie wczoraj Speca (są jednak szybsze)
Mniej więcej ta sama liga Wink


Hehe, żart dobry, ty i Spec Wink
KermitOZ napisał(a):Możesz go anulować, w całej Polsce nie ma już Twojego rozmiaru
Aż się boję zapytać o jakim rozmiarze myślałeś ;-)
Radek nie oszukuj sam widziałem, że masz w nim przerzutki 14 biegowe. No chyba, że przed sprzedażą ograbiłeś Go trochę :-P