Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pompka stacjonarna-podłogowa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zastanawiam się nad zakupem pompki stacjonarnej. Tak, aby swobodnie nabić 6-10 barów.
Czy ktoś używa: Decathlon FLP5000
a może beto CMP-113
Wszelkie porady mile widziane :-)
Ja używam lidlowskiej i prawie 9barów wyprodukuje :-P
Yanq napisał(a):Ja używam lidlowskiej i prawie 9barów wyprodukuje :-P
A gdzie tyle dymasz? Bo raczej nie w Twojej szosie...
Yanq napisał(a):Ja używam lidlowskiej i prawie 9barów wyprodukuje :-P
O taką informację mi chodziło, dzięki!
Ja też mam pompkę z Lidla kupioną dwa lata temu i 9bar wyprodukuję ale już strasznie stęka , ewidentnie jest to za duże ciśnienie , mój egzemplarz moim zdaniem nadaję się do pompowania do 5-6bar.
KermitOZ napisał(a):
Yanq napisał(a):Ja używam lidlowskiej i prawie 9barów wyprodukuje :-P
A gdzie tyle dymasz? Bo raczej nie w Twojej szosie...
Nie mówię, że tyle pompuję koła tylko, że pompka tyle jest w stanie wycisnąć :-P BTW Jej manometr chyba trochę zawyża ciśnienie, sprawdzałem innym.
Ja mam tą juz 2 lata:
https://www.decathlon.pl/pompka-rowerow ... 03706.html
Spkkojnie 9 barów pompuje
Co do tych 9 barów to patrzcie jakie ograniczenia ma obręcz, bo często ktoś ma dobre opony, które przyjmują wysokie ciśnienia i tym się sugeruje, natomiast ważne są też ograniczenia obręczy, a większość z nich ma właśnie 8 barów, potem można się zdziwić Smile
Kupiłem lidlową. Jej producentem jest Monz GmbH. Wydaje mi się, że to jednak inna wersja niż ta z ubiegłego roku, bo w instrukcji napisano, że bezpieczne maksymalne ciśnienie robocze to 8 bar - poprzedniej było 7 (jeśli dobrze pamiętam). 8 bar wchodzi leciutko. Jedynie można się przyczepić do dość delikatnej konstrukcji, ale czego można się spodziewać za tę cenę, jak dobrze pamiętam 35 zł.
Dziękuje za rady!
Byłem w lidlu i widzę, że tegoroczny model pompki prezentuję się dużo bardziej solidnie niż ten mój sprzed dwóch lat, jest to zupełnie inna pompka.