Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 22.10.2009 LKJ godz. 18.00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako że dziś chyba najładniejsza pogoda od kilku dni i mam nadzieję, że tak zostanie to proponuję wyjazd spod LKJ na południe.

Mianowicie Krężnica Jara, Nowiny, Prawiedniki, Mętów i Dąbrowa zobaczyć co tam w lesie słychać :-) taki standard w sumie z możliwością rozszerzenia na dłuższy dystans :-)
Jak do 17.15 nie będzie padało to jedziemy :-)

Organizuję bo chcę sprawdzić czy już mogę i nadaję się do powrotu na rower po przeziębieniu.
W sumie ze zdrowiem to już jest OK więc trzeba sprawdzić czy aby na pewno :-)

Pozdrawiam Seb
w sumie mam straszną chęć pojechać ale musielibyście poczekać do 18:20 :roll:
:?:
No poczekamy... :-)
hej możne darujcie sobie las, dzisiaj byłem w starym gaju to się jechać po ścieżkach nie dało. Przebijałem się po prostu przez las na przełaj bo mniej połamanych drzew niż na drogach.
podobnie jest w lesie Dąbrowy, też sporo połamanych drzew na ścieżkach
no i w każdym zagłębieniu woda stoi

ale poczekajmy na relację z wyprawy :-)
No i po wyprawie a raczej po NP po mieście bo to był plan B jakby nikogo nie było pod LKJ :-)
Czekałem za sprawą wpisu Arka do 18.30 i się nie doczekałem... Undecided bo nie przyjechał.
Postanowiłem z braku towarzystwa do jazdy zmienić plan A (ten w pierwszym poście) na plan B czyli nocna jazda ulicami po Lublinie :-)

Trasa wyglądała mniej więcej tak:
http://www.bikemap.net/route/340793
Trochę pobujałem się po chodnikach, trochę po ulicy i trochę offroad gdzie mogłem i się dało :-) nawet downhill po schodach :-D

Po zrobieniu w/w kółka po Lublinie, miałem chwilę wolnego czasu to sprawdziłem na necie (w komórce swojej na jakimś przystanku) co tam nowego nowego na RL.org no patrzę a tu NP chłopaki organizują pod Lukoil na JPII o 20.00 no to myślę czemu nie...

Ale to już inna historia... :lol:
Pozdrawiam Seb
sorry dopiero po 20 w domu byłem - na jakąś awarię musiałem pojechać dlatego nigdzie się nie pojawiłem Undecided

PS. trzeba będzie się nr. telefonów wymienić :roll: