Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Ogłoszono konkurs na składanie ofert
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mimo, że zrezygnowałem z członkostwa w RL, to obiecałem marioxowi, że będę trzymał "rękę na pulsie" w zakresie ogłaszanych konkursów, w ramach których można zorganizować jakieś imprezy.
Zatem: http://bip.lublin.eu/bip/um/index.php?t=200&id=260339
Powodzenia życzę.
Ktoś ma jakieś pomysły?
Kwestia taka w tym ogłoszeniu mnie martwi:
Cytat:3. Oferent zapewni opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej posiadającej stosowne
uprawnienia do pracy z dziećmi i młodzieżą, z zastrzeżeniem, że w przypadku
organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, przy realizacji zadania zatrudniona
zostanie kadra posiadającą kwalifikacje uprawniające do pełnienia funkcji
wychowawcy lub kierownika w placówce wypoczynku zgodnie z przepisami
Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 21 stycznia 1997 r. w sprawie
warunków, jakie muszą spełniać organizatorzy wypoczynku dla dzieci i młodzieży
szkolnej, a także zasad jego organizowania i nadzorowania (Dz. U. z 1997 r., Nr 12
poz. 67 z późn. zm.).
Powiem tak. Powyższe uprawnienia posiadam ale znając dzisiejszą młodzież jaka jest w mieście to 10k na rękę i gadamy.

EDYTA: Z uprawnieniami mówię serio.
No to teraz napisz, do czego moglibysmy Cię wykorzystać, żeby tę młodzież przyciągnąć (i dotację ewentualną też) ;-)
Kilka pomysłów. Choćby półkolonie na rowerze. To nie jest wielka filozofia. Napisanie programu choćby opierającego się na edukacji z zakresu bezpieczeństwa poruszania się na rowerze, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki rowerowe i spędzanie czasu w inny sposób niż przed komputerem. Mariusz... akurat pisanie takich programów musiałem mieć w małym palcu. Problemem jest skompletowanie odpowiedniej kadry. Po za wakacjami nie miałbym problemu. W wakacje wszyscy z tych kręgów się rozjeżdżają albo do pracy albo na wypoczynek. Takie kwalifikacje posiadają nie tylko osoby które ukończyły odpowiednie kursy ale także nauczyciele i instruktorzy np. ZHP.

EDYTA: nie zapomnij..... 10k na rekę
Nie chodzi o półkolonie, może coś bardziej jako impreza jednorazowa.