Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 16.04 Roztocze Wiosną 1 dzień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jadę autem aby z rana dołączyć do ekipy jeżdżącej po roztoczu. Mam zamiar wyjechać 6.30 rano i wrócić ok 21.00 do domu. Jadę trasą MARIOXA. W aucie posiadam dwa-trzy wolne miejsca osobo-rowerowe, na bagażniku dwa uchwyty rowerowe - mocowania za przedni widelec. Wyjazd uzależniam od niezłej pogody. Najważniejsze aby nie padało. Ktoś chętny?
Noorbi- datę zmień ;-)
Cytat: 06.04 Roztocze Wiosną 1 dzień

Norbert popraw datę w temacie :-D
Sprawdzałem Waszą czujność :mrgreen: BRAWO
Heja Noorbi, jeśli nadal się wybierasz i masz wolne miejsca to ja bym się bardzo chętnie pisał :mrgreen:
Masz miejsce. Zostaje 1-2. Umówimy się co do wyjazdu na priv.
I rewelacja Smile Napiszę wieczorkiem :-D
hej, ja podobnie jeśli masz miejsce osobo-rowerowe to chętnie bym się pisał Smile
No to w zasadzie mamy komplet. Jest jeszcze jedno miejsce osobo/rowerowe ale rower do bagażnika po demontażu kół i obniżeniu siodła. Chłopaki... mam nadzieję że żaden z Was nie ma z przodu sztywnej osi a amorek łatwo wpina się w uchwyt... Mariox miał taki, który nie mieścił się w uchwycie (gniazdo pod oś było za blisko korpusu amorka).
Wyjazd się odbył. Traktuję go jako ustawkę bo poniekąd tak było. Dzięki panowie za chęć wyskoczenia na jeden dzień w Piękne okoliczności przyrody. Dzięki Mariox za ustawienie trasy. A oto TRACK
Stron: 1 2