Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Trek 4500 '08r + GPS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Sprzedam Trek 4500 rama 19,5' z kolekcji 2008.
Rowerek ma przejechane niecałe 1500 km więc jest prawie jak nowy, stan bardzo dobry na bieżąco serwisowany, po każdej dłuższej trasie myty i smarowany.

Dokładne specyfikacje techniczne są TU . (kolor khaki ten sam co na zdjęciu)

W rowerze są krótkie rogi ZOOM o ile pamiętam mają jakieś 40mm czarne, torba podsiodłowa Kelly's oraz co najważniejsze licznik Mainnav GPS bardzo fajne i przydatne urządzenie :mrgreen:

Jest tylko jedna wada a mianowicie uszkodzona blokada skoku w amorze...w tym modelu jest to bardzo często spotykane ale rower jest na gwarancji więc jest to do zrobienia bez żadnych kosztów ale nie mam na to po prostu czasu.

Rowerek jak i licznik mają wszystkie papiery i są na gwarancji (rower kupiony w lutym a licznik w marcu tego roku).

Trochę szkoda mi się rozstać z tym sprzętem bo nie jedną trasę razem przejechaliśmy ale złapała mnie chrapka na fulla więc ten wypadało by sprzedać.

Cena jaka mnie interesuje to 1800 PLN tak jak stoi do lekkiej negocjacji ;-) (cena nowego takiego roweru wraz z tym osprzętem to jakieś 2700 PLN więc myślę że to jest cena okazyjna ;-) )

Rower prawdopodobnie na dniach pojawi się na allegro więc jeśli ktoś woli aukcje bądź nie to pisać na gg( podane w profilu ) bądź tel.500828674.

Rowerek znajduje się w Stasinie pod Lbn(okolice Starego Gaju ) tak więc jeśli ktoś chce jazda próbna możliwa ;-)