Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower pomaga czyli kilometry w szczytnym celu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od razu zastrzegam, że prawdopodobnie podobnych akcji jest sporo.
Na fanpage'u Rowerowego Roztocza znalazłam informację, że "zbierają kilometry" dla Wioski Dziecięcej w Biłgoraju. 
Zasady są banalne. Na stronie Rower Pomaga wypełniamu krótki formularz i "dodajemy" przejechane kilometry.
Za każde 20 tys. kilometrów organizator kupuje jeden rower i wysyła go dzieciakom. Jeśli chodzi o "najbliższe" nam cele- to zbierane są kilometry dla Wioski Dziecięcej w Biłgoraju.

Skoro jeździmy (pawda?) to chyba warto poświęcić 2 minuty i wklepać swój wynik Wink

Info dla ultrasów Big Grin  trasy powyżej 300 km są weryfikowane Big Grin
I znowu sponsor robi wszystko aby tych  rowerów  nie sfinansować . Już raz coś takiego było --całkiem niedawno . Confused
Marku- zamiast narzekać, to znajdź sponsora, który najlepiej na ładne oczy cokolwiek ufunduje. Za darmo to tylko ajfony bez folii na wyświetlaczu, które rozdają na fejsie.
Wbrew pozorom 20 tys. km to nie jest tak dużo. Jak patrzyłam ok. 7 rano na stronie, to licznik pokazywał ok. 477-478 tys. km, teraz w tej chwili jest już 481 tys., czyli w niecałe 3 godziny przybyło 3 tys. km. Myślę, że góra 2-3 dni i uzbiera się kolejne 20 tysięcy.
(21-06-2016, 09:50)mraugorzata napisał(a): [ -> ]Marku- zamiast narzekać, to znajdź sponsora, który najlepiej na ładne oczy cokolwiek ufunduje. Za darmo to tylko ajfony bez folii na wyświetlaczu, które rozdają na fejsie.
Wbrew pozorom 20 tys. km to nie jest tak dużo. Jak patrzyłam ok. 7 rano na stronie, to licznik pokazywał ok. 477-478 tys. km, teraz w tej chwili jest już 481 tys., czyli w niecałe 3 godziny przybyło 3 tys. km. Myślę, że góra 2-3 dni i uzbiera się kolejne 20 tysięcy.

Gosia ja nie narzekam , bo i nie mam na co. Stwierdzam tylko fakty. Tongue
Link macie do tej akcji?