Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 26.10, godz. 18.00, Lukoil przy Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Można powiedzieć, że to będzie taka inauguracja Ciemnika :-D . Pojedziemy przez Raszyńską, zatoczymy koło i wyjedziemy przez Tereszyn, Zemborzyce do Lublina. Pętla od Lukoila ok 35km.
kurcze, piekna pogoda a ja nie moge Sad jurku, skoro inauguracja, to czy mozna rozumiec, ze bedzie ciemnikowanie cykliczne?
całkiem możliwe że się stawię :mrgreen:
Jeśli dokupie maleńką śrubkę która wczoraj wypadła mi z lampki to się stawie
Śrubka już jest i mam tylko nadzieję że tempo nie będzie zawrotne bo nie jestem hardkorowcem :->
jawa1186 napisał(a):Śrubka już jest i mam tylko nadzieję że tempo nie będzie zawrotne bo nie jestem hardkorowcem :->
Spokojnie, dasz radę.

wanderer napisał(a):kurcze, piekna pogoda a ja nie moge Sad jurku, skoro inauguracja, to czy mozna rozumiec, ze bedzie ciemnikowanie cykliczne?

Tak drzewiej bywało :-D , ale stary TEAM się wykrusza ;-) więc zobaczymy.
nie b�dzie mnie jednak

:-P - no cóż z koma pisałem :-P
Jurek ty wiesz, że Ja za tobą zawsze ;-) - ale nie kiedy piękna kobieta mnie na obiad z deserem zaprasza :oops:
Przybędę :-D
Spoko ustawka wyszło około 40 km. Dzięki za towarzystwo i do następnego szwędania się po nocy ;-)
No i inauguracja zakończona pomyślnie. Dzięki za wspólne kręcenie. U mnie dtd 52km. Podobno średnia wyszła ponad 23km/h. Jechało się rzeczywiście nieźle. :-D
Stron: 1 2