Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Bike&GrillTourDePłonka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na stronie głównej pojawiła się krótka relacja z wyjazdu Na skróty do Certyfikatu Hardkora :mrgreen: Zapraszam do lektury :-D
http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... 5239471218

Babcia łyknęła Szymka i Holdena? No taak, Królowa Hardkoru jest tylko jedna... :mrgreen:
Jechali za nią, korzystając z jej osłony aerodynamicznej, zawsze to można trochę sił zaoszczędzić, tym bardziej że chyba pod górę było :mrgreen:
Babcia ostro dydłała na blacie, o wyprzedzaniu nie było mowy, walczyliśmy o utrzymanie się na kole :lol:
marcin0604 napisał(a):Babcia łyknęła Szymka i Holdena?
holden napisał(a):Babcia ostro dydłała na blacie, o wyprzedzaniu nie było mowy, walczyliśmy o utrzymanie się na kole
Szkoda że tego nie nagrałem (po pstryknięciu fotki, bateria padła w aparacie), ale co widziałem to Moje!!! :lol: :lol: :lol:

Chłopaki ostro dydłali a raczej chcieli dydłać za babcią, próbowali siąść na koło ale babcia cały czas im się urywała!!! Na zdjęciu jest akurat pod górkę i od tego momentu babcia powoli ale cały czas odchodziła... aż dali sobie spokój..., ale naprawdę walczyli, mogę to potwierdzić ;-)
Bart napisał(a):
marcin0604 napisał(a):Babcia łyknęła Szymka i Holdena?
holden napisał(a):Babcia ostro dydłała na blacie, o wyprzedzaniu nie było mowy, walczyliśmy o utrzymanie się na kole
Szkoda że tego nie nagrałem (po pstryknięciu fotki, bateria padła w aparacie), ale co widziałem to Moje!!! :lol: :lol: :lol:

Chłopaki ostro dydłali a raczej chcieli dydłać za babcią, próbowali siąść na koło ale babcia cały czas im się urywała!!! Na zdjęciu jest akurat pod górkę i od tego momentu babcia powoli ale cały czas odchodziła... aż dali sobie spokój..., ale naprawdę walczyli, mogę to potwierdzić ;-)
no jasne! Poza tym babcia miala wąsy ale na fotce słabo widac, wuahahahahaha!!!!
wąsów nie miała, ale co dziennie zawozi mleko do Krasnegostawu na rowerze, nie zważając na deszcz i śnieg