Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Hej hej hej :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Siema wszystkim Wink kurcze ludzie na starcie moge wam tylko podziekowac za ta strone internetową i akcje jaie organizujecie na terenie lublina bo wkoncu mam nadzieje bede miał sie do kogo odezwac smigajac np po lubelskim zalewie Smile szkoda ze o tej stronie i całej otoczce dowiedziałem sie dopiero z dniem 30 pazdziernika kiedy mijałem własnie wasza mase krytyczna i mnie to mocno zainteresowało zatrzymałem jednego goscia wypytałem no i jestem Smile na lato mam nadziejes sie załąpac to tej wspaniałej grupy fanatykow rowerowej jazdy Smile
Witaj Smile

2003tomek napisał(a):mam nadzieje bede miał sie do kogo odezwac smigajac np po lubelskim zalewie Smile
No po zalewie też jeździmy, niech tylko porządnie zamarznie ;D

2003tomek napisał(a):na lato mam nadziejes sie załąpac to tej wspaniałej grupy fanatykow rowerowej jazdy Smile
A po co czekać do lata? Big Grin

Do zobaczenia na ustawkach.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
witaj Tomek! Zapraszamy do wspólnych jazd :-D
hmm no skoro zakonczenie sezonu było to myslałęm ze juz nie smigacie Wink ale jak cos sie organizuje to ja napewno jestem chetny Smile
a kiedy było zakończenie sezonu? Wink
Z tego, co wiem to tylko motocykliści zakończyli sezon :-P . My tu - jak trzeba - to i przez półmetrowy śnieg ryjemy :-) .

A tak poza tym dokładam się do powitań :mrgreen: .
Witaj Tomek!
mindex napisał(a):a kiedy było zakończenie sezonu
u nas sezon się nie kończy :mrgreen: jedynie pory roku, jedne się kończą inne zaczynają, i z tego powodu czasem urządzi się jakieś pożegnanie (np lata) lub powitanie (jesieni)

ale jeździ się cały rok :!:

będzie mniej ustawek ale na pewno będą więc... ZAPRASZAMY na wspólną jazdę ;-)
to swietnie a sa jakies reguły zasady ktorych trzeba przestrzegac Tongue cos trzeba miec zawsze ze soba np Tongue ?
2003tomek napisał(a):to swietnie a sa jakies reguły zasady ktorych trzeba przestrzegac Tongue cos trzeba miec zawsze ze soba np Tongue ?
np dobry humor trzeba zawsze mieć ze sobą :-P
Witam i pozdrawiam!

PS Debian rulezz :-D
2003tomek napisał(a):cos trzeba miec zawsze ze soba np Tongue ?
Wypadałoby mieć rower :-P . To pomaga za bardzo nie zostawać w tyle :-P . Podobno...
Stron: 1 2