Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower za 1500zł w teren i na miasto.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szczerze mowiac to mam dwa pytania.
Co kupic do 1500 zl i gdzie to zrobic ?

Glownie jezdze w terenie, gorki, pagorki, lesne drogi i sciezki, no i oczywiscie po Lublinie. Duzo zjezdzam z po stromizmie wawozu na Kalinie (nie moge sie powstrzymac jak widze jedna skarpe tam). No i jak juz pisalem nurkuje wyczynowo w Bystrzycy :mrgreen:
trochę trudno cokolwiek polecić, mając tylko takie kryterium (cena) i informacje.

ale może zacznij od tego: http://tiny.pl/hxxkr (Alledrogo od 1000 do 1500).
a później poszukaj w lubelskich sklepach i porównaj ceny (może się okazać, że na Allegro będzie taniej.

sklepy w Lublinie, znajdziesz tu na forum, w odpowiednim dziale. każdy teraz ma jakieś zniżki, promocje. a i te ceny można negocjować jeszcze (wiem z doświadczenia)

jak coś Ci się spodoba w którymś sklepie, nie napalaj się od razu, ale zapisz model i cenę i sprawdź ceny w sieci. może będzie taniej. a jak już będziesz znał ceny z sieci, pójdź z powrotem do sklepu i pogadaj z nimi o cenie, powołując się na cenę z sieci. może dadzą Ci taką samą, może dorzucą choćby darmowy pierwszy przegląd.

a do pływania w Bystrzycy polecam kajak Big Grin choć tym lepiej pływać w innych rzekach Big Grin
hm.. a ja myślę, że z tą kwotą nie ma co startować w nowy rower, tylko dobrze porozglądać się po alledrogo i kupić jakąś używkę. Jak teraz patrzę prawie codziennie, to zdarza się, że na prawdę fajny rower można kupić za 1k pln. Powiedzmy ostatnio(wiem, że szosa, ale to tylko tak na przykład):
http://allegro.pl/item798107482_giant_s ... _cene.html

Albo mtb(które, wydaje mi się zostało wycofane z wymówką ze wzgl, na zbyt niską cenę ;-) ):
http://allegro.pl/item796777676_rockrid ... erida.html
No jeśli chce natychmiast to raczej tylko sklep. Ale jeśli można poczekać to warto pośledzić ze 2-3 tygodnie Allegro. Możliwe, że trafi się coś ciekawego.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Sek w tym ze kupuje w sieci tylko w ostatecznosci sprzet. Mam glupie zboczenie ze musze pomacac zanim kupie :lol: Wiem ze w dzisiejszych czasach to zboczenie totalne no ale coz. No i z dlugi czas nie korzystalem z swojego konta na Allegro. KermitOZ mi juz doradzil co i gdzie mam kupic ( U Witeski), wielkie dzieki za szybka pomoc za wasze szybkie podpowiedzi i specjalnie podziekowanie dla KermitOZ'a . Mysle ze temat nadal jest aktualny, bo nie tylko ja jestem totalnym noob'em ktory gubi sie w fachowej terminologi i ma problemy z zakupem. A roweru porzadniejszego nie kupie na razie bo tyle akurat teraz moge przeznaczyc z budzetu, pewnie z czasem jak nabiore apetytu kupie cos lepszego juz pod siebie konkretnie. Na razie chce tylko nabrac wiedzy o nowym dla mnie hobby.

Ps. Bardzo by sie przydal jakis dzial dla nowicjuszy w serwisie RL, Slowniczek terminow, porady dla tych co pierwszy raz, jak wybrac rower itp. Ja bledy poczatkujacego wliczylem w koszta ale nie kazdy ma takie podejscie.
Pinky napisał(a):KermitOZ mi juz doradzil co i gdzie mam kupic ( U Witeski), wielkie dzieki za szybka pomoc za wasze szybkie podpowiedzi i specjalnie podziekowanie dla KermitOZ'a .
Czyli będzie Merida :mrgreen:
Specialized Tongue
KermitOZ napisał(a):Specialized Tongue
Nie wierzę :-D
Sprzedawca u Witeski mi polecil i slyszalem wiele dobrego o tej marce, zreszta o Meridzie tez, ale po rozmowie wyczerpujacej i okreslieniu jak jezdze i gdzie razem zgodzilismy sie na jeden model Hardrock Sport. Mysle ze to dobry wybor, ale czas pokaze. Jak tylko zakupie jakas odziez do jazdy w nizszych temperaturach to postaram sie z wami spotkac na jakiejs jezdzie i przetestowac sprzet.

----------------------------------------Dodano-------------------------------------------------------

Rowerek kupilem :lol: Jeszcze raz wielkie podziekowania dla KermitOZ'a :!:
Pinky napisał(a):Mam glupie zboczenie ze musze pomacac zanim kupie


No i to jest prawidłowe zjawisko.
Idziesz do sklepu, oglądasz, macasz, jeździsz. A jak Ci odpowiada to szukasz identycznego modelu w necie. I jeśli jest taniej (uwzględniając koszty przesyłki) to kupujesz w necie sprzęt sprawdzony na żywo.
Albo jak radził Mindex - negocjujesz cenę ze sprzedawcą na miejscu.
Stron: 1 2