Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witajcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim! Nazywam się Maciek, mam 20 lat. Mieszkam w okolicach Lublina (16 km) więc grzechem byłoby nie uwzględnić stolicy naszego województwa podczas wypraw rowerowych  Smile Tutaj przez 4 lata uczyłem się w technikum, więc trochę poznałem miasto a ostatnio coraz częściej korzystam z infrastruktury rowerowej, którą oferuje Lublin. Trasa nad zalew, później ścieżkami przez miasto, super sprawa jak dla mnie, często również odwiedzam na rowerze Nałęczów i Kazimierz Dolny  Wink

Jeżdżę rowerem crossowym, zazwyczaj po asfalcie ale często zdarza mi się zjechać w trochę lżejszy teren. Mam nadzieje, że dzięki temu forum znajdzie się ktoś chętny do wspólnej jazdy bo ile można jeździć samemu Smile Chciałbym również dzięki temu forum pogłębić swoją wiedzę z dziedziny serwisu rowerów oraz zainteresować się zawodami i imprezami rowerowymi Smile

Pozdrawiam Smile
Witaj Smile
Cześć Maciek Smile
Witaj w RL.
Siema Smile
Cześć! Do zobaczenia na trasie
Witamy Smile
Witaj ,lubimy jeździć w terenie Big Grin
Witaj Macieju. Smile
Trzymaj rękę na pulsie, bo w sprawie wydarzeń rowerowych będzie się działo :] Prawdopodobnie Mistrzostwa Polski w rowerowe polo w Lublinie w tym roku, we wrześniu :]

Czołem!