Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.06.2016, godz. 21:00, Lukoil JPII
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rekreacyjne kręcenie po Lublinie, w zdecydowanej większości po ścieżkach rowerowych. Dystans okolo 20-30km, tak na mniej więcej 90 minut bardzo lajtowej jazdy.
Jak ktoś ma ochotę dolaczyc to zapraszam Big Grin L
Chętnie bym pojechał, ale sorry taki mamy mecz wtedy, że będę darł się na strefie kibica Big Grin
Coraz krotsze te ustawki Damianie, dostales szlaban na rower, czy co kurcze?
Damian, ponieważ znam motywy Twojej ustawki to pragnę tylko zasygnalizować, że szacując czas ustawki na 90 minut nie wziąłeś pod uwagę przerwy, doliczonego czasu gry, dogrywki i ewentualnych rzutów karnych. Chyba, że będziesz miał łączność z "Centralą" i na bieżąco będziesz modyfikował trasę Tongue Wink
Chyba, że "Centrala" też jedzie na ustawkę Wink
(29-06-2016, 14:29)Bart napisał(a): [ -> ]Coraz krotsze te ustawki Damianie, dostales szlaban na rower, czy co kurcze?
Bart, po ustawce zamierzam się jeszcze wyspać, więc tym razem tylko tyle Wink

(29-06-2016, 15:41)mariox napisał(a): [ -> ]Damian, ponieważ znam motywy Twojej ustawki to pragnę tylko zasygnalizować, że szacując czas ustawki na 90 minut nie wziąłeś pod uwagę przerwy, doliczonego czasu gry, dogrywki i ewentualnych rzutów karnych.
Zgadza się Mariuszu, nie brałem tego pod uwagę, bo nie o to chodzi aby jeździć od gwizdka do gwizdka, tylko aby się przejechać ;-) Jak wyjdzie 90 minut jazdy to będzie 90, jak wyjdzie trochę więcej lub trochę mniej to też będzie git Wink
Pojeżdżone :-)
Wnioski z dzisiejszej jazdy:
1. Tajniactwo się szerzy na całego - ciekawe czy mają jakieś zdjęcie Wink
2. Juras również ściemniał, że się wybiera rowerem na mecz Wink

(01-07-2016, 00:11)damian. napisał(a): [ -> ]2. Juras również ściemniał, że się wybiera rowerem na mecz Wink

O przepraszam bardzo,czekałem na sygnały dżwiękowe wuwuzelą. Big Grin
(01-07-2016, 00:26)JuraS napisał(a): [ -> ]O przepraszam bardzo,czekałem na sygnały dżwiękowe wuwuzelą. Big Grin